GayrimenkulEks

Garanti Bankası’ndan Muhteşem Yenilik!

Garanti Bankası’ndan Muhteşem Yenilik!

Dijitale dönüş sürecini şubelerinde başlatan Garanti Bankası, gişe memurlarının çalıştığı ayakta gişe sistemini kaldırarak tamamen oturarak, rahat bir şekilde işlem gerçekleştirmeyi sağlamanın yanı sıra; aynı zamanda işlemlerin bir tablet üzerinden hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlamaya başladı.

Şubelerinin tamamını dijitalleştirme kararı alan Garanti Bankası, veznelerini kaldırmaya hazırlanıyor. Garanti Bankası’nda Genel Müdür olarak görev yapmakta olan Fuat Erbil konu hakkında açıklamada bulunarak mobiliteyi yükselteceklerini, yalnızca şubelerle kalmayıp her yerde müşterilerine hizmet sunmuş olduklarını dile getirdi.

70 Şubede Dönüşüm Tamamlandı!

Türkiye’de toplamda 950 adet şubesi bulunan Garanti Bankası, tüm şubelerini düjitalleştirme kararı aldı. Bazı haber kanalları tarafından yazılanlara göre şubelerde mevcut kullanımda olan vezne sistemi kaldırılıp, onun yerine müşterilerin işlemleri banka çalışanlarının masası önünde yer alan iPad’ler üzerinden gerçekleştirilecek.

Genel Müdür Fuat Erbil ise konu hakkında yapmış olduğu açıklamasında söz konusu bu yeni sistem hakkında detaylı bilgi verdi. Dijital şube adını verdikleri bu şubelerde ayakta işlem alınmayacağını belirten Erbil, artık veznelerden yalnızca para yatırma – çekme işlemi yapılmayacağını, ayrıca kredi işlemleri gibi bireysel müşteri hizmetleri sunulacağını da ifade etti. Şimdiye dek toplamda 70 şubenin dijital şube haline dönüştürüldüğünü, fakat önümüzdeki yıl tüm şubenin yeni sisteme geçmiş olacağını da açıklamalarına ekledi.

Hedef: Mobiliteyi Yükseltmek

Açıklamalarını Garanti Bankası’nın bu yepyeni dijital sisteminin lansman toplantısında yapan Genel Müdür Erbil, bu sistem sayesinde bankanın elde etmek istediği neticeleri de kısaca anlattı. Bu sistem sayesinde donanımlı ve pek çok farklı konuda hizmet sunabilen çalışanları ile müşterilere sunulan hizmet kalitesinin arttırıldığını, öte yandan mobiliteyi de yükselterek yalnızca şubelerde verilen hizmetler ile kalmayıp her zaman, her yerde hizmet verebilmeyi sağladıklarını aktardı.

Tüm bunların yanı sıra, bankada gerçekleştirilen tüm işlemlerin ve banka operasyonunun yalınlaştırılıp dijitalleştirildiğini de ifade eden Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil, banka olarak kendilerine heyecan veren bu yeni dijital sistemin tüm Garantililer, müşteriler ve bankacılık sektörüne ayrı bir değer katmasını dilediğini açıklamalarına ekledi.

Benzer:  Garanti'den Yaza Özel İhtiyaç Kredisi!
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Başkan Tarih Verdi! TOKİ Açık Artırma Yöntemi ile Konut Satışı Yapıyor!
İnşaat Ruhsatlarında Önemli Düzenlemeyi İçeren Paket TBMM’de Kabul Edildi!
İnşaat Sektöründe Konutzede Sayısı giderek Artacak!
REIDIN Açıkladı! Kiralık ve Satılık Konutlarda En Çok Artış Hangi Şehirlerde Oldu?
Müteahhitler Konutta Yeni KDV İndirimi İstiyor!
Gümrük ve Ticaret Bakanı Açıkladı! Emlak Komisyon Oranları Değişiyor!
İstanbul’da Ev Fiyatına Mezar Yeri Satılıyor!
Konut Kredisi Faizleri Son 6 Yılın Rekorunu Kırdı!
Konut Sahibi Olmayan Kalmayacak! Sosyal Konut Seferberliği Sürüyor!
Atatürk Kültür Merkezi’nin Yıkımına Başlanıyor!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ