Garanti Bankası’ndan Muhteşem Yenilik!

Dijitale dönüş sürecini şubelerinde başlatan Garanti Bankası, gişe memurlarının çalıştığı ayakta gişe sistemini kaldırarak tamamen oturarak, rahat bir şekilde işlem gerçekleştirmeyi sağlamanın yanı sıra; aynı zamanda işlemlerin bir tablet üzerinden hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlamaya başladı. Şubelerinin tamamını dijitalleştirme kararı alan Garanti Bankası, veznelerini kaldırmaya hazırlanıyor. Garanti Bankası’nda Genel Müdür olarak görev […]

Dijitale dönüş sürecini şubelerinde başlatan Garanti Bankası, gişe memurlarının çalıştığı ayakta gişe sistemini kaldırarak tamamen oturarak, rahat bir şekilde işlem gerçekleştirmeyi sağlamanın yanı sıra; aynı zamanda işlemlerin bir tablet üzerinden hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlamaya başladı.

Şubelerinin tamamını dijitalleştirme kararı alan Garanti Bankası, veznelerini kaldırmaya hazırlanıyor. Garanti Bankası’nda Genel Müdür olarak görev yapmakta olan Fuat Erbil konu hakkında açıklamada bulunarak mobiliteyi yükselteceklerini, yalnızca şubelerle kalmayıp her yerde müşterilerine hizmet sunmuş olduklarını dile getirdi.

70 Şubede Dönüşüm Tamamlandı!

Türkiye’de toplamda 950 adet şubesi bulunan Garanti Bankası, tüm şubelerini düjitalleştirme kararı aldı. Bazı haber kanalları tarafından yazılanlara göre şubelerde mevcut kullanımda olan vezne sistemi kaldırılıp, onun yerine müşterilerin işlemleri banka çalışanlarının masası önünde yer alan iPad’ler üzerinden gerçekleştirilecek.

Genel Müdür Fuat Erbil ise konu hakkında yapmış olduğu açıklamasında söz konusu bu yeni sistem hakkında detaylı bilgi verdi. Dijital şube adını verdikleri bu şubelerde ayakta işlem alınmayacağını belirten Erbil, artık veznelerden yalnızca para yatırma – çekme işlemi yapılmayacağını, ayrıca kredi işlemleri gibi bireysel müşteri hizmetleri sunulacağını da ifade etti. Şimdiye dek toplamda 70 şubenin dijital şube haline dönüştürüldüğünü, fakat önümüzdeki yıl tüm şubenin yeni sisteme geçmiş olacağını da açıklamalarına ekledi.

Hedef: Mobiliteyi Yükseltmek

Açıklamalarını Garanti Bankası’nın bu yepyeni dijital sisteminin lansman toplantısında yapan Genel Müdür Erbil, bu sistem sayesinde bankanın elde etmek istediği neticeleri de kısaca anlattı. Bu sistem sayesinde donanımlı ve pek çok farklı konuda hizmet sunabilen çalışanları ile müşterilere sunulan hizmet kalitesinin arttırıldığını, öte yandan mobiliteyi de yükselterek yalnızca şubelerde verilen hizmetler ile kalmayıp her zaman, her yerde hizmet verebilmeyi sağladıklarını aktardı.

Tüm bunların yanı sıra, bankada gerçekleştirilen tüm işlemlerin ve banka operasyonunun yalınlaştırılıp dijitalleştirildiğini de ifade eden Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil, banka olarak kendilerine heyecan veren bu yeni dijital sistemin tüm Garantililer, müşteriler ve bankacılık sektörüne ayrı bir değer katmasını dilediğini açıklamalarına ekledi.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.