GayrimenkulEks

Garanti Bankası’ndan 48 Ay Vadeli 30.000 TL Taşıt Kredisi

Garanti Bankası’ndan 48 Ay Vadeli 30.000 TL Taşıt Kredisi

Gerek 0 km gerekse ikinci el otomobil satın almak için cebimizde nakit para olmadığında çoğu zaman ilk düşündüğümüz şey yakınlarımızdan borç olmak olsa da yine çoğu zaman ikinci düşündüğümüz yani bankalardan kredi çekmek uygulanır. Bankalar, müşterilerine ya da müşterisi olmayanlara özel otomobil alımlarında destek olmak için kredi kampanyaları düzenlerler.

Garanti Bankası’da bunlardan biridir. 48 ay vadeli taşıt kredisi kampanyası düzenleyen Garanti Bankası, sunduğu özel faiz oranları ile müşterilerine yardımcı olmak, onların hayalini gerçekleştirmek istemektedir. Garanti Bankası taşıt kredisi hakkında tüm detaylar haberimizde…

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Hakkında…

Faiz oranları otomobilin türüne, markasına, alınan kredinin miktarına ya da uzatılan vade süresine farklılık göstermemektedir. Sabit faizli taşıt kredisi sunan banka, aylık yüzde 1,44 oranı uygulamaktadır. Ancak kredi kullanımında sunulan bir takım koşullar ya da avantajlar mevcuttur.

Sunulan avantajlardan biri otomobilin markasına ya da modeline göre daha cazip krediler sunulmaktadır. Ancak bireylerin bunun banka şubelerini ziyaret etmeleri, uzman kişiler ile birebir görüşmeleri gerekmektedir.

Bir diğer avantaj ise bireylerin aylık bütçelerin en uygun taşıt kredisi ödeme planları düzenlenir. Aylık ödemeler kişilerin ayık gelirlerinin yüzde 50’sinden fazla yapılmaz.

0 km otomobil alımları için kredi başvurusu yapıldığı zaman kefil istenmez. Ancak gerekli görülmesi halinde istenebilir. Sadece teminat isteyen banka, bu kapsamda satın alınan araçların ya da bireylerin kendilerine ait olan bir gayrimenkulü göstermelerini ister. İkinci el otomobiller için kredi kullanımında ise otomobilin yaşı ile taşıt kredisi vadesi toplamı maksimum 108 olacak şekilde düzenlenir. Ayrıca ikinci el taşıt kredisi için genel olarak kefil istenir.

Bireysel müşteriler ile gerçek kişi KOBİ müşterilerinin taşıt kredisi kullanımlarında bir takım hesaplamalar mevcuttur. Alınan otomobilin değerinin tamamı kadar kredi imkanı sağlanmaz. Kredi değerlendirilmesi otomobilin değerinin 50.000 TL ve altında ya da bu değerin üzerinde olması ile değişkenlik gösterir. Eğer bu değerin altında ise yüzde 70 oranında, üstünde ise 50.000 TL’yi aşan kısmını yüzde 50’si hesaplanır, eklenir ve kredi olarak sunulur.

Garanti Bankası 48 Ay Vadeli 30.000 TL Taşıt Kredi

48 ay vadeli ödeme planı ile 30 bin TL taşıt kredisi alındığı zaman yüzde 1,44 faiz ile taksit tutarı 924,72 TL, geri ödenecek toplam tutar 44.386,37 TL olur.

Benzer:  Giderleriniz Gelirinizden Fazlaysa Artık Kredi Verilmeyecek

Faiz oranları, 18 Eylül 2017  tarihi itibariyle GayrimenkulEks editörleri tarafından aşağıdaki bağlantı kullanılarak özel hazırlanmıştır.

https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/oto_kredisi.page

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun krediler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Başkan Tarih Verdi! TOKİ Açık Artırma Yöntemi ile Konut Satışı Yapıyor!
İnşaat Ruhsatlarında Önemli Düzenlemeyi İçeren Paket TBMM’de Kabul Edildi!
İnşaat Sektöründe Konutzede Sayısı giderek Artacak!
REIDIN Açıkladı! Kiralık ve Satılık Konutlarda En Çok Artış Hangi Şehirlerde Oldu?
Müteahhitler Konutta Yeni KDV İndirimi İstiyor!
Gümrük ve Ticaret Bakanı Açıkladı! Emlak Komisyon Oranları Değişiyor!
İstanbul’da Ev Fiyatına Mezar Yeri Satılıyor!
Konut Kredisi Faizleri Son 6 Yılın Rekorunu Kırdı!
Konut Sahibi Olmayan Kalmayacak! Sosyal Konut Seferberliği Sürüyor!
Atatürk Kültür Merkezi’nin Yıkımına Başlanıyor!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. omega dedi ki:

    iyi günler

BİR YORUM YAZ