GayrimenkulEks

Fibabanka Konut Kredisi Kampanyası! Kefilsiz, Hızlı Başvuru ile 70.000 TL

Fibabanka, ev satın almak, ev alarak geleceğe yatırım yapmak isteyenlere özel  10 yıla kadar uzanan ödeme planları ile konut kredisi kampanyası sunuyor.

Fibabanka Konut Kredisi Kampanyası! Kefilsiz, Hızlı Başvuru ile 70.000 TL

Fibabanka, ev satın almak, ev alarak geleceğe yatırım yapmak isteyenlere özel  10 yıla kadar uzanan ödeme planları ile konut kredisi kampanyası sunuyor.

Fibabanka konut kredisi kapsamında pek çok avantaj sunulmaktadır. Bunlardan biride banka şubelerine gitmeden hızlıca kredi başvurusu yapabilmedir. Tüm detaylar haberimizde..

Fibabanka Konut Kredisi Kampanyası ve Detayları

Söz konusu kampanya kapsamında banka şubelerine gidip, saatlerce sıra beklemek yerine evinizden, iş yerinizde ya da sokakta yürürken hızlı konut kredisi başvurusu yapılabilinmesidir. Kredi taleplerini değerlendirmesini yapan banka, krediyi onayladığı durumda da sadece kredi ile ilgili dokümanları imzalamak için bankaya gitmeniz gerekmektedir.

Sadece 250.000 TL’ye kadar konut kredisi verilmektedir.

Fibabanka konut kredisi faiz oranları ise müşterilerin ödeme yapmak istedikleri süre ya da onlar için en uygun konut kredisi ödeme planı doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Yani 3 ay ile 60 ay arasındaki kredi geri ödeme sürelerinde yüzde 1,19 oranında faiz uygulanır. 61 ay ile 120 ay arasında ise yüzde 1,29 oranında faiz uygulanır.

Benzer:  Ayda 500 TL Taksitle TEB'den Konut Kredisi Kampanyası!

Fibabanka konut kredisi kullanımında banka kredinin güvencesi için müşterilerinden teminat istemektedir. Teminata ilişkin olarak da satın alınacak evin üzerine rehin konulur. Müşteriler ödemelerini bitirdiği zaman rehin kaldırılır.

Kefilsiz konut kredisi sunulur. Fakat müşteri özelinde kefil istenebilmektedir.

Hızlı konut kredisi başvurusu bankanın internet sitesinde ilgili kampanyanın yer aldığı sayfadan kredi başvuru formunun doldurulması ile birlikte gerçekleşir. Ancak müşteriler isterlerse direkt banka şubelerini ziyaret ederek de kredi başvuru yapabilirler.

70.000 TL Konut Kredisi ve Ödeme Planı Detayları

Fibabanka konut kredisinden yararlanarak ev satın almak isteyen ve 70 bin TL kredi alan bireylerin 120 ay vadeli ödeme seçeneğini tercih etmeleri durumunda aylık ödeyecekleri kredi taksit tutarı 1.150,01 TL olmaktadır. Yüzde 1,29 faiz ile vade sonunda ödenecek toplam tutar ise 138.001,07 TL olmaktadır.

Banka kredi ödemeleri süresince müşterilerinin sigorta yapmasını ister. Yapılacak sigortalar ise şunlar; Hayat Sigortası, Konut Sigortası ve DASK (Zorunlu Deprem Sigortası). Bunların ödemeleri ise alınacak eve müşteriye göre değişmektedir.

Faiz Oranları, 26 Kasım 2017 tarihi itibariyle GayrimenkulEks editörleri tarafından aşağıdaki bağlantı kullanılarak özel hazırlanmıştır.

https://www.fibabanka.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/konut-kredisi/guzel-evim-konut-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun krediler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Başkan Tarih Verdi! TOKİ Açık Artırma Yöntemi ile Konut Satışı Yapıyor!
İnşaat Ruhsatlarında Önemli Düzenlemeyi İçeren Paket TBMM’de Kabul Edildi!
İnşaat Sektöründe Konutzede Sayısı giderek Artacak!
REIDIN Açıkladı! Kiralık ve Satılık Konutlarda En Çok Artış Hangi Şehirlerde Oldu?
Müteahhitler Konutta Yeni KDV İndirimi İstiyor!
Gümrük ve Ticaret Bakanı Açıkladı! Emlak Komisyon Oranları Değişiyor!
İstanbul’da Ev Fiyatına Mezar Yeri Satılıyor!
Konut Kredisi Faizleri Son 6 Yılın Rekorunu Kırdı!
Konut Sahibi Olmayan Kalmayacak! Sosyal Konut Seferberliği Sürüyor!
Atatürk Kültür Merkezi’nin Yıkımına Başlanıyor!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ