GayrimenkulEks

Akbank’tan 100 bin TL Konut Kredisi!

Akbank’tan 100 bin TL Konut Kredisi!

Müşterilerinin kolay kullanımı için sunduğu internet ve mobil hizmetler ile dünya çapında bir çok ödül alan Akbank, 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi kampanyası ile birlikte şimdi de müşterilerinin konut kredisi sahibi olmalarına yardımcı oluyor.

Türkiye’de en çok tercih edilen bankalardan bir tanesi olan Akbank, düzenlediği en uygun konut kredisi kampanyası ile birlikte konut sahibi olmak isteyen müşterilerine kolaylık sunuyor. 120 aya varan vade seçenekleri eşliğinde aylık yüzde 0,99 oranındaki faiz oranı ile birlikte konut finansmanı sunan Akbank, ön kefil şartı talep etmez iken, satın alınacak konut üzerine ipotek koyarak teminat sağlamış oluyor.

Size en yakın Akbank şubesini ziyaret ederek başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz Akbank konut kredisi için aynı zamanda internet sitesi üzerinden hesaplama yapabilir ya da cep telefonu numaranızı bırakarak banka tarafından aranılıp bilgi edinme seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Akbank Konut Kredisi Ekspertiz Ücreti

Akbank, düzenlediği konut kredisi kampanyası ile birlikte ev sahibi olma hayali olan vatandaşlara destek sağlıyor. 120 aya varan vade seçeneği eşliğinde konut finansmanı sunan Akbank, konutun kredi temini aşamasında konut üzerine ipotek koyarak kredi sunuyor. Ödemelerin tamamlanması ile birlikte konutun size devredilmesini sağlayan Akbank, ortalama 750 Türk Lirası tutarında ekspertiz ücreti talep ediyor.

Ekspertiz raporunda belirlenen değer üzerinden konut finansmanı sağlayan Akbank, bir çok şehirden farklı projeler ile anlaşma yaparak, projelere özel faiz oranları eşliğinde finansman sunuyor.

Kredinize ek olarak metrekare bazına ve lokasyona göre değişen konut sigortası için yıllık bazda ortalama 180 Türk Lirası talep eden Akbank, DASK prim ücreti için de yıllık bazda ortalama 120 Türk Lirası talep ediyor.

Akbank Konut Kredisi Ödeme Planı

Ekspertiz değerinin 100 bin Türk Lirası olduğu konut için talep edilen en uygun kredi kapsamında 60 ay vade seçeneği seçildiğinde aylık yüzde 0,99 oranında faiz oranı uygulayan Akbank, 2 bin 218,39 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile geri ödeme yapmanıza olanak sağlıyor. 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi talebinizde vade seçeneğinizi 120 ay olarak belirlediğinizde ​aylık bin 427,78 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile geri ödeme planı oluşturan Akbank, sabit faiz üzerinden işlem gerçekleştiriyor.

Benzer:  Türkiye İş Bankası Konut Kredisi Kampanyası! Sıfır Faizli, 2019'da Öde!

En Uygun Konut Kredisi

Siz de hayalinizdeki eve sahip olmak için en uygun konut kredisine yer verdiğimiz krediler kategorimize göz atabilirsiniz. Güncel kredi kampanyalarından ve projelerden haberdar olmak için mail bültenimize abone olabilirsiniz.

BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Doğu Karadeniz Arap Yatırımcıların Gözdesi Oldu!
İstanbul’da Kentsel Dönüşüm Sürüyor! Hangi Hastaneler Dönüştürülüyor?
Ayda 2.000 Lira Taksitle Konut Satın Alma İmkanı!
Başkan Tarih Verdi! TOKİ Açık Artırma Yöntemi ile Konut Satışı Yapıyor!
İnşaat Ruhsatlarında Önemli Düzenlemeyi İçeren Paket TBMM’de Kabul Edildi!
İnşaat Sektöründe Konutzede Sayısı giderek Artacak!
REIDIN Açıkladı! Kiralık ve Satılık Konutlarda En Çok Artış Hangi Şehirlerde Oldu?
Müteahhitler Konutta Yeni KDV İndirimi İstiyor!
Gümrük ve Ticaret Bakanı Açıkladı! Emlak Komisyon Oranları Değişiyor!
İstanbul’da Ev Fiyatına Mezar Yeri Satılıyor!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ