Bankalar Yüzde 20 TOKİ İndirimi İçin Halkbank'tan Özel Konut Kredisi!

Yüzde 20 TOKİ İndirimi İçin Halkbank’tan Özel Konut Kredisi!

TOKİ tarafından her yıl düzenlenen, tapusuna erkenden kavuşmak isteyenler için yüzde 20 erken ödeme indirimi için Halkbank özel bir konut kredisi ürünü sunuyor.

TOKİ tarafından her yıl düzenlenen, tapusuna erkenden kavuşmak isteyenler için yüzde 20 erken ödeme indirimi için Halkbank özel bir konut kredisi ürünü sunuyor.

Dar gelirli ve orta gelirli vatandaşlar için hemen hemen her şehirde ürettiği konutları düşük peşinat ve kolay ödeme seçenekleri ile sunan TOKİ, her yıl olduğu gibi bu yıl da erken ödeme avantajından faydalanarak tapularına kavuşmak isteyen vatandaşlar için yüzde 20 indirim kampanyası düzenliyor.

21 Ağustos 2017 tarihinde başlayan, borcunu tek seferde kapatanlar için yüzde 20 indirim kampanyası için 29 Eylül 2017 tarihine kadar başvuru yapılabiliyor.

[irp posts=”4533″ name=”TOKİ’nin Yüzde 20 İndirim Kampanyasından Nasıl Faydalanılacak?”]

Halkbank, düzenlediği konut kredisi ürünü ile birlikte 21 Ağustos’tan 29 Eylül 2017 tarihine kadar yapılacak başvurular ile borcunu tek seferde ödeyerek yüzde 20 indirim avantajından faydalanmak isteyenlere ihtiyaç duydukları nakit desteğini avantajlı konut kredisi faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile birlikte sunuyor.

Kredi tahsis ücretinin ve ekspertiz raporu ücretinin bulunmadığı bu konut kredisi ürünü ile birlikte 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri sayesinde konut kredisi ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirmenize olanak sağlayan Halkbank, yüzde 20 indirim kampanyasından faydalanarak ödemelerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Ekspertiz raporunun hazırlanmadığı bu kredi ürünüden, kredi üst limiti olarak indirimli kapama bakiyesini kullanan Halkbank, avantajlı ödeme seçenekleri ile birlikte TOKİ borcunuzu kapatarak, tapunuza hızlı bir şekilde kavuşmanıza olanak sağlıyor.

Halkbank TOKİ İndirimi Konut Kredisi Kampanyası Faiz Oranları ve Ödeme Planı

Aylık yüzde 0,92’den başlayan faiz oranları ile birlikte borç kapatma krediniz için gerekli nakit desteğini sağlayan Halkbank, 50 bin Türk Lirası tutarındaki nakit ihtiyacı için 120 ay vade seçeneğinde aylık yüzde 0,92 oranında konut kredisi faiz oranları ile aylık 698 Türk Lirası 88 kuruş tutarında eşit ödemeler ile kredi ödemenizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Bu kredi için yıllık maliyet oranı ise yüzde 11,6161 oranında gerçekleşiyor.

125 bin Türk Lirası tutarındaki borç kapatma kredisi için 120 ay vade seçeneği tercih edildiğinde ise aylık yüzde 1,03 oranında konut kredisi faiz oranları uygulaması yapan Halkbank, aylık bin 819 Türk Lirası 50 Kuruş tutarında eşit taksitler ile kredi ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlarken, bu kredi için yıllık maliyet oranı da yüzde 13,0848 oranında gerçekleşiyor.

Bu kredi kampanyası, 31 Ağustos 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile hazırlanmıştır.

http://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=2897

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak; bütçeniz ve ihtiyacınız için uygun kredi ürünleri hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,436BeğenenlerBeğen
9,090TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,738TakipçilerTakip Et