TURYAP’dan 32. Yıl Kutlaması!

Türkiye gayrimenkul sektörünün en büyük reklam ağlarından bir tanesi olan Turyap, hem Türkiye, hem de yurtdışında bulunan 350 temsilcinin katılımı ile 32. yılını kutladı.

Türkiye gayrimenkul sektörünün en büyük reklam ağlarından bir tanesi olan Turyap, hem Türkiye, hem de yurtdışında bulunan 350 temsilcinin katılımı ile 32. yılını kutladı.

1985 yılında İstanbul’da kurulan şirket, Türkiye’nin ‘markalı emlakçılık’ alanında ilk yerli zinciri olarak hizmet vermeye başladı. Türkiye’nin neredeyse her şehrinde şubesi bulunan Turyap’ın; Amerika’da Miami’de, Azerbeycan’da Bakü’de, Belçika’da Brüksel’de, Hollanda’da Rotterdam’da, İspanya’da Barselona’da, Yunanistan’da Atina’da, Kıbrıs’ta Girne’de ve Magosa’da bulunan şubeleri ile birlikte çalışmalarına devam ediyor.

Artık ‘Emlakçıyım’ Diyen, Gururla Söylüyor!

32. yıl kutlamaları için Bodrum’da düzenlenen etkinlikte konuşma yapan Turyap Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay, mesleğe ilk başladığı dönemlerde emlakçılık mesleğinin çekinilerek yapıldığını, günümüzde ise en popüler ve en saygın meslekler arasında yer aldığını ifade etti. Turyap temsilcilerinin, gayrimenkul danışmanlarının ’emlakçıyım’ derken gururlandığını ifade eden Sarıbay, yeni mezunların, kadınların, girişimcilerin emlakçı olmak için başvuru yaptığını ifade etti.

Turyap’ın marka değerini korumak ve daha da yükseltmek adına Turyap’a katılacak her temsilci için sabıkasının temiz olmasına, eğitimli olmasına, vizyonu geniş olmasına özen gösterdiklerini ifade eden Sarıbay, Turyap ile yaşıt ofislerin olmasının bu konuda gösterdikleri özenin bir göstergesi olduğunu kaydetti.

Gayrimenkul Danışmanının Donanımlı Olması Şart!

Emlak sektöründe başarı gösterebilmenin ana gerekliliklerin başında eğitimli olmanın, bilgili ve donanımlı olmanın ve güvenilir olmanın geldiğini ifade eden Sarıbay, aynı zamanda halkla ilişkiler konusunda başarı göstermenin, başkalarını konuşurken ve sunum yaparken etkileyebilme gücünün yüksek olmasının, sürekli kendilerini yenileyebilmelerinin gerekli olduğunu kaydetti.

Gayrimenkul sektörünün hem Türkiye’de, hem de dünyada büyük bir ivme ile büyümesine karşın gayrimenkul danışmanı olan herkesin; mortgage konusunda, bilirkişilik konusunda, gayrimenkul değerleme konusunda, gayrimenkul sigortası konusunda ve yatırım danışmanlığı konusunda uzmanlaşmak için çaba sarfetmek zorunda olduklarını ifade etti.

Düzenlenen 32. yıl kutlamasında aynı zamanda yazar Sunay Akın ve Uluslararası Eğitimci Dr. Şaban Kızıldağ da katılım sağlayarak temsilciler ile bilgi alışverişinde bulundu.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.