Emlak Türk İnşaat Firmaları Dubai'de Yarışacak! 5'i Finale Kaldı!

Türk İnşaat Firmaları Dubai’de Yarışacak! 5’i Finale Kaldı!

13 tane Türk Firması bugün Dubai'de başlayan Citycape Global 2017'de projelerini sunacak. Türk mimarlık firmaları 5 proje ile ülkemizi temsilen büyük ödül için yarışacak.

13 tane Türk Firması bugün Dubai’de başlayan Citycape Global 2017’de projelerini sunacak. Türk mimarlık firmaları 5 proje ile ülkemizi temsilen büyük ödül için yarışacak.

İnşaat sektöründe faaliyette bulunan Türk Firmaları, bugün başlayan (11 Eylül 2017 Pazartesi) ve 13 Eylül 2017 Çarşamba günü sona erecek olan dünyanın en önemli gayrimenkul fuarlarından biri olan ve Dubai’de düzenlenen Citycape Global 2017‘de büyük ödül için yarışacak.

Dünyanın büyük projelerinin de yer aldığı fuara katılım gösteren inşaat firmaları, projelerini tanıtımlarına ek olarak ayrıca satış yapma olanağı da yakalayacaklar. İnşaat şirketleri kapsamında Türk mimarlık firmalarının geliştirmiş oldukları projelerin tasarım ödüllerine ilişkin dünyanın pek çok yerindeki önde gelen firmaları ile birlikte bulunup, ter dökecekler.

86 farklı ülkede toplamda 272 gayrimenkul firmasının katılım gösterdiği Citycape Global 2017’de 13 tane Türk firması olacak.

13 Katılımcıdan 5’i Finalde!

11 farklı alanda sunulan mimari proje ödüllerinin verildiği yarışma kapsamında Türkiye’de halen yapımları süren ve ilerleyen dönemlerde hayata geçirilmesi planlanan 5 tane gayrimenkul projesi bulunuyor. Fuar için ancak 5 Türk Firması finale kaldı. Çeşitli türlerde katılım gösteren Türk Firmalarının projeleri ise şimdiden favoriler arasında yer alıyor.

Citycape Global 2017’de Yarışan Türk Projeler

Finale kalan projelerden biri Bodrum Loft Projesi. Bodrum Loft Projesi, Kamu, Kültür, Turizm Projesi kategorisinde yarışacak olup, Akfen İnşaat tarafından inşasına başlanmış durumda.

Söz konusu projelerden bir diğeri ise Kalkavan Yapı. Kalkavan Yapı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Zeytinburnu arazisi olarak bilinmekte. Söz konusu yapının inşası Hasan Sever İnşaat tarafından yapılıyor ve Orta-Yüksek Ölçekli Konut Projesi Kategorisinde yarışmaya katılacak.

Projelerden bir diğeri ise Yedi Mavi Projesi. Bu projenin inşası ile Gül Yapı’ya ait olup, halen devam etmekte.

Bir diğer proje ise Ataköy Marina. Bu projenin inşası DATİ Yatırım Holding’e ait. Yapı Projesi Kategorisinde katılım gösterecek ve yarışacak olan Ataköy Marina Projesi final sonunda birinci olmak için mücadele gösterecek.

Son proje ise The Farm Of 38° 30° Çiftliği. Bu proje Afyon’da Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kocabıyık tarafından hayata geçirildi.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Meltem Canalanhttps://gayrimenkuleks.com/
Meltem Canalan - Emlak, Ekonomi ve Bankalar kategorileri haber editörü

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

ten − six =

5,321BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
180TakipçilerTakip Et
1,639TakipçilerTakip Et