Emlak TOKİ’den Müzayedede 55 Bin Türk Lirası Karşılığında Konut Satacak

TOKİ’den Müzayedede 55 Bin Türk Lirası Karşılığında Konut Satacak

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) kendi mülkiyeti içerisinde yer alan iş yeri ve konutlar için 1 Haziran 2017 Perşembe günü saat 11:00’da açık artırma gerçekleştirecek.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) kendi mülkiyeti içerisinde yer alan iş yeri ve konutlar için 1 Haziran 2017 Perşembe günü saat 11:00’da açık artırma gerçekleştirecek.

TOKİ tarafından gerçekleştirilecek olan bu müzayedenin, İstanbul Şişli’de bulunan Radisson Blu Hotel ve TOKİ’nin Ankara’da yer alan konferans salonunda eş zamanlı olarak gerçekleştirileceği bildirildi. Ankara ve İstanbul’da düzenlenecek olan müzayede salonlarına gelmek istemeyenler için de aynı anda turyap.com.tr adresinden gerçekleştirilecek olan canlı yayın ile teklif verebilme imkânı tanınacak.

1 Haziran’da gerçekleştirilecek olan bu müzayedede, Diyarbakır Kayapınar, Bitlis Merkez, Çorum Dodurga – Alaca – Kargı, İzmir Çeşme, Sakarya Sapanca ve Taraklı, Konya Cihanbeyli, Erzincan Merkez, Rize Merkez, Kütahya Tavşanlı, Sivas Şarkışla – Zara, Niğde Ulukışla, Zonguldak Gökçebey ve Yozgat Aydıncık – Saraykent’de yer alan 151 adet iş yeri için teklifler alınacak. Söz konusu olan bu iş yerleri için yüzde 25 peşinat alınarak 120 aya kadar varan vade seçenekleri ile ödeme imkanı sağlanacak.

30 bin Türk Lirası’ndan Başlayan Fiyatlarla İşyeri Satılacak!

TOKİ’nin gerçekleştirmiş olduğu bir önceki müzayedesinde Bitlis’te bulunan 86 adet iş yeri satılmıştı. Bu sebeple Bitlis ili, iş yerleri kategorisinde ön plana çıkıyor. Bu müzayedede Bitlis’te satışa çıkarılmış olan 24 adet iş yerinin muhammen bedeli toplamı yaklaşık olarak 8 milyon 700 bin Türk Lirası civarında. Ayrıca Rize’de 23, Sakarya’da 35, Erzincan’da 13, Sivas’ta 19, Çorum’da 7 ve diğer illerde yer alan iş yerleri ile toplamda 151 adet iş yeri 30 bin Türk Lirasından başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

İş yerlerinin yanı sıra konutların da alıcılara sunulacağı bu müzayedede 136 adet konut satışa çıkarılacak. Bu 136 konut ise, Ankara Altındağ-Ayaş, Bingöl Merkez, Elazığ Merkez, Erzurum Palandöken, Bursa Gürsu-Orhangazi, İstanbul Ataşehir-Tuzla, Giresun Alucra, Samsun İlkadım, Nevşehir Gülşehir, Kocaeli Çayırova, Malatya Merkez ve Manisa Yunusemre’de yer alıyor. Toplamda 136 adet bulunan bu konutların fiyatlarında ise 55 bin 100 Türk Lirasından teklif alınmaya başlayarak, yüzde 10 civarında peşinat ve 180 aya kadar varan vade seçenekleri ile ödeme imkânı sağlanacak.

Açık artırıma katılım teminatları ise bildirilmiş olan bankaların şubelerine yatırılacak olup, söz konusu müzayede hakkında detaylı ilgi turyap.com.tr adresinden ya da 444 27 80 numaralı telefondan öğrenilebilecek.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com/
Orhan Babaeski - Gündem, Emlak ve Teknoloji kategorileri haber editörü

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

19 − 5 =

5,259BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
231TakipçilerTakip Et
1,536TakipçilerTakip Et