Emlak TOKİ Başkanı Açıkladı! Türkiye Yatırım Cazibesini Yitirmedi!

TOKİ Başkanı Açıkladı! Türkiye Yatırım Cazibesini Yitirmedi!

TOKİ Başkanı bugün katılmış olduğu bir programda açıklamalarda bulunarak, meydana gelen tüm problem ve sıkıntılara rağmen Türkiye’nin yatırım cazibesini koruduğunu ve yitirmediğini ifade etti.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, bugün katılmış olduğu Beyoğlu Büyük Dönüşüm Buluşması’nda bir takım açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında Türkiye’nin yaşamış olduğu tüm sıkıntı ve problemlere rağmen hala daha yatırım cazibesini koruduğunu ve yitirmediğini ifade eden TOKİ Başkanı Ergün Turan, böyle bir ortamda ellerinden geldiği kadar Türkiye’ye yatırım zamanı olduğunu herkese anlatmaları gerektiğini duyurdu.

Ülkenin Kendi Ekonomisine Güvenen Yatırımcısı Var

Beyoğlu Belediye Başkanlığı öncülüğünde 2 gün sürmesi planlanan ve bugün açılışı yapılan “İçinde Olmaya Değer” temasına sahip Beyoğlu Büyük Dönüşüm Buluşması, Grand Pera Emek Sahnesi’nde gerçekleştiriliyor. Programa katılan pek çok önemli isimden biri olan TOKİ Başkanı Ergün Turan, açılışta gerçekleştirmiş olduğu açıklamasında Beyoğlu ilçesinin geçmişine değinerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İBB Başkanı olmasının ardından görülen değişimleri anlattı. O dönemin ardından şimdi yeniden bir cazibe merkezi haline getirilmeye çalışıldığını anlatan TOKİ Başkanı Turan, ülkenin kendi ekonomisine karşı güven dolu bir yatırımcı potansiyeli olduğunu ve yaşanan onca sıkıntıya rağmen yatırım cazibesini korumaya devam ettiğini ifade etti.

Türkiye İçin Yatırım Yapılma Vaktinin Olduğu Herkese Anlatılmalı

Hükümetin yatırım yapanların yanında olduğunu ve olmaya da devam edeceğini dile getiren Ergün Turan, sonuç olarak bu bölgeye yatırım yapanların her daim kazandığını ve kazançlı çıkmaya da devam edeceğini söyledi. Sektörün özelinde mevcut bulunan rakamların dahi tüm dünya üzerindeki yatırımcıların nezdinde bir referans niteliğinde olduğunu dile getiren TOKİ Başkanı, ülkenin cazibesini koruyabildiği bu ortamda tüm olanakların kullanılarak herkese “Türkiye için yatırım vakti” olduğunun anlatılması gerektiğine dikkat çekti.

Avatar
Cansu Rukiyehttps://gayrimenkuleks.com
Cansu Rukiye - Emlak, Ekonomi ve Gündem kategorileri haber editörü

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

nineteen + 13 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,436BeğenenlerBeğen
9,092TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,738TakipçilerTakip Et