GayrimenkulEks

THY Açıkladı! Yeni Havalimanına Ekim’de Geçilecek!

Türk Hava Yolları tarafından konu ile alakalı olarak yapılan açıklamada, çalışmaları aralıksız olarak sürdürülen İstanbul Yeni Havalimanı’na taşınma işleminin bu yılın Ekim ayında gerçekleştirileceği ifade edildi.   

THY Açıkladı! Yeni Havalimanına Ekim’de Geçilecek!

Türk Hava Yolları tarafından konu ile alakalı olarak yapılan açıklamada, çalışmaları aralıksız olarak sürdürülen İstanbul Yeni Havalimanı’na taşınma işleminin bu yılın Ekim ayında gerçekleştirileceği ifade edildi.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, konu ile alakalı olarak bir takım açıklamalarda bulundu. Geride kalan yılı bir finans rekoru ile tamamlanmış olacaklarını dile getiren Ekşi, Türk Hava Yolları’nın bu yılın Ekim ayı itibari ile İstanbul 3. Havalimanı’na taşınmış olacağını açıkladı. Öte yandan 2019 yılını da büyük bir heyecan ile beklediklerini ifade eden THY Genel Müdürü Ekşi, gelecek yılın kendileri için atılım yılı olacağına vurgu yaptı.

THY Ekim Ayında 3. Havalimanı’na Taşınacak

2018 yılına Atatürk Havalimanı’nda giren THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, Türk Hava Yollarının 2017’deki son yolcusu ile beraber 2018 yılındaki ilk yolcusuna gidiş – dönüş olmak üzere yurtdışı uçak bileti hediye ettiklerini anlattı. Söz konusu olan bu açıklamalarına Atatürk Havalimanı’nda basın mensuplarına karşı gerçekleştiren Bilal Ekşi, geçtiğimiz yılın THY açısından iyi geçtiğini, yüzde 9’un üzerinde bir büyüme kaydedildiğini ve yılı finans açısından bir rekor ile tamamlanmış olacaklarını ifade etti. Ayrıca elde edilen verilerin yeni yılın bir öncekinden daha iyi geçeceğine işaret ettiğini belirten Ekşi, bu yeni yıl kutlamasının Atatürk Havalimanı’ndaki son kutlama olabileceğini, Ekim ayında İstanbul 3. Havalimanı’na geçmiş olacaklarını aktardı.

Benzer Haber:  İşte Türkiye’nin Dünya Çapında Sahip Olduğu 4 Mega Proje!

Yeni Havalimanında Daha Dijital Bir Hizmet Verilecek

Öte yandan açıklamalarında tüm dünyanın merakla beklediği bu mega proje İstanbul 3. Havalimanı’nın THY için büyük bir yenilik olacağını ve kapasitesi sıkıntısı yaşanmayacağını dile getiren Bilal Ekşi, yolcuların talep ettikleri saatte sefer düzenleyebileceklerini, daha fazla dijitalleşmiş bir terminal ile karşılaşacaklarını ve böylelikle yolculara dijital deneyimler sağlanmış olacağını anlattı. Bunun ile beraber THY’nin Lounge’larını yeni havalimanında daha verimli bir şekilde planlayacağını ve havalimanındaki en uygun yerlerin Türk Hava Yolları için ayrılmış olduğunu da açıklamalarına ekle

BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Engelliler için 2018 TOKİ Konya Konutları!
Dar Gelirliler için 330 TL’den Başlayan Taksitle 2018 TOKİ Şanlıurfa Konutları!
TESK, Benzin ve Mazot Vergilerine İndirim İstiyor!
Global Gayrimenkul, 2400 TL Maaşlı ve Yüzde 10 Primli Gayrimenkul Danışmanı Alımları Yapacak!
Müteahhitlerin İş Bitirme Belgesi İsyanı!
Pek Çok Farklı Rekor İle Dünya Üzerinde Tek Olacak!
Başbakan Yıldırımdan O Dev Projeye Ziyaret!
Kira Stopajlarına İndirim!
Halkbank’tan 180 Ay Vadeli 100.000 TL Konut Kredisi İmkânı!
Kentsel Dönüşüm Atıklarında Kansorejen Madde Tespiti
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ