Emlak Soyak İnşaat, Soyak Konforia'yı Yükseltiyor!

Soyak İnşaat, Soyak Konforia’yı Yükseltiyor!

Emlak Konut GYO güvencesiyle Soyak İnşaat imzasına sahip olan Soyak Konforia Kuzey Bahçeşehir Projesi, İstanbul Avrupa Yakası’nın Başakşehir ilçesi Bahçeşehir bölgesinde hayata geçiriliyor.

Dubai’de gerçekleştirilen Cityscape Global 2015 Programı’nda tanıtımı yapılan proje, Tago Mimarlık tarafından tasarlanarak LEED Yeşil Bina Sertifikası’na uygun bir şekilde inşa ediliyor.

Konut Projesi Özellikleri

2 blok olacak şekilde yaklaşık olarak 12 bin metrekarelik bir proje alanı üzerinde yükselen Soyak Konforia Projesi, 5 bin adet konuttan meydana geliyor. Bahsi geçen bu konutlar 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon alternatifleri ile alıcılarına sunulurken söz konusu bu konutların büyüklükleri ise 50 metrekare ile 218 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Site yaşamının tüm ayrıcalıkları konut sahiplerine sunulan bu proje daireler, konfor ve güvenlik anlayışı ile günümüz şartlarına uyarlanarak tasarlanıyor. Her bir detayı hayatınızı kolaylaştırmak ve konforlu bir hale getirebilmek adına özenle ve incelikle düşünülüyor.

Tamamlandığında 5 bin konut hayata geçirilecek olan bu projenin, 271 konutluk ilk etabında 7 gün 24 saat güvenlik, basketbol sahası, sosyal tesisler ve çocuklara için özel olarak tasarlanmış olan oyun alanlarına yer veriliyor.

Türkiye’de inşaat sektörünün öncü isimlerinden biri olan Soyak İnşaat tarafından konut projeleri kapsamında inşa edilen Soyak Konforia, 3. Havalimanı Projesi ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kanal İstanbul Projesi gibi İstanbul’un mega projelerine yakın bir konumda yer alırken ayrıca metro istasyonu ve yüksek hızlı tren hattı projesine de yakın bir lokasyonda hayat buluyor.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com/
Orhan Babaeski - Gündem, Emlak ve Teknoloji kategorileri haber editörü

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

nineteen − five =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,386BeğenenlerBeğen
8,925TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,724TakipçilerTakip Et