GayrimenkulEks

Soyak İnşaat, Soyak Konforia’yı Yükseltiyor!

Emlak Konut GYO güvencesiyle Soyak İnşaat imzasına sahip olan Soyak Konforia Kuzey Bahçeşehir Projesi, İstanbul Avrupa Yakası’nın Başakşehir ilçesi Bahçeşehir bölgesinde hayata geçiriliyor.

Soyak İnşaat, Soyak Konforia’yı Yükseltiyor!

Emlak Konut GYO güvencesiyle Soyak İnşaat imzasına sahip olan Soyak Konforia Kuzey Bahçeşehir Projesi, İstanbul Avrupa Yakası’nın Başakşehir ilçesi Bahçeşehir bölgesinde hayata geçiriliyor.

Dubai’de gerçekleştirilen Cityscape Global 2015 Programı’nda tanıtımı yapılan proje, Tago Mimarlık tarafından tasarlanarak LEED Yeşil Bina Sertifikası’na uygun bir şekilde inşa ediliyor.

Konut Projesi Özellikleri

2 blok olacak şekilde yaklaşık olarak 12 bin metrekarelik bir proje alanı üzerinde yükselen Soyak Konforia Projesi, 5 bin adet konuttan meydana geliyor. Bahsi geçen bu konutlar 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon alternatifleri ile alıcılarına sunulurken söz konusu bu konutların büyüklükleri ise 50 metrekare ile 218 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Site yaşamının tüm ayrıcalıkları konut sahiplerine sunulan bu proje daireler, konfor ve güvenlik anlayışı ile günümüz şartlarına uyarlanarak tasarlanıyor. Her bir detayı hayatınızı kolaylaştırmak ve konforlu bir hale getirebilmek adına özenle ve incelikle düşünülüyor.

Tamamlandığında 5 bin konut hayata geçirilecek olan bu projenin, 271 konutluk ilk etabında 7 gün 24 saat güvenlik, basketbol sahası, sosyal tesisler ve çocuklara için özel olarak tasarlanmış olan oyun alanlarına yer veriliyor.

Türkiye’de inşaat sektörünün öncü isimlerinden biri olan Soyak İnşaat tarafından konut projeleri kapsamında inşa edilen Soyak Konforia, 3. Havalimanı Projesi ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kanal İstanbul Projesi gibi İstanbul’un mega projelerine yakın bir konumda yer alırken ayrıca metro istasyonu ve yüksek hızlı tren hattı projesine de yakın bir lokasyonda hayat buluyor.

Benzer Haber:  Galatasaray'ın Arazisi Açık Artırmada! İşte Teklif Veren Firmalar!
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Engelliler için 2018 TOKİ Konya Konutları!
Dar Gelirliler için 330 TL’den Başlayan Taksitle 2018 TOKİ Şanlıurfa Konutları!
TESK, Benzin ve Mazot Vergilerine İndirim İstiyor!
Global Gayrimenkul, 2400 TL Maaşlı ve Yüzde 10 Primli Gayrimenkul Danışmanı Alımları Yapacak!
Müteahhitlerin İş Bitirme Belgesi İsyanı!
Pek Çok Farklı Rekor İle Dünya Üzerinde Tek Olacak!
Başbakan Yıldırımdan O Dev Projeye Ziyaret!
Kira Stopajlarına İndirim!
Halkbank’tan 180 Ay Vadeli 100.000 TL Konut Kredisi İmkânı!
Kentsel Dönüşüm Atıklarında Kansorejen Madde Tespiti
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ