Smart Future Expo 6 Eylül’de Başlıyor!

Akıllı binaların ve akıllı şehirlerin konuşulacağı Smart Future Expo, 6 ve 7 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirilecek. 

Akıllı binaların ve akıllı şehirlerin konuşulacağı Smart Future Expo, 6 ve 7 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Geleceğin önemli unsurları arasında yer alan akıllı binalar ve akıllı şehirler İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Smart Future Expo’da masaya yatırılacak. 6 -7 Eylül 2017 tarihinde düzenlenecek olan zirve ve fuarda, gelecekte yer alacak akıllı teknolojiler ve bu teknolojiler sayesinde Türkiye’deki yapıların, şehirlerin ve sanayilerin yaşayacağı gelişimeler konuşulacak, tartışılacak.

Kamu görevlileri, üniversiteler ve özel sektörü bir araya getirecek olan Smart Future Expo Zirve ve Fuarı’nda Türkiye’nin dijital yol haritası hazırlanacak. Kamu kurumlarının yetkilileri, sanayiciler, iş dünyasındaki temsilciler, yerel yöneticiler, inşaat sektörünün temsilcileri ve dijital dönüşüm çözümleri sunan şirketler, Smart Future Expo’daki yerini alacak.

Türkiye’nin Gelişmesi Dijital Dönüşüme Bağlı!

Konu ile alakalı açıklamalarda bulunan Smart Future Expo Direktörü Murat Karataş; Türkiye’nin geride bıraktığı 13 yıl içerisinde birçok alanda önemli başarılar elde ettiği ve bu başarılar ile birlikte hem bölgede, hem de dünyada adından çok sık söz ettirdiğini ifade diyor. Gelişen sanayi ve iş dünyası ile birlikte Türkiye’nin yabancı yatırımcıların da ilgisini çekmeye başladığını ifade eden Karataş, yerel markaların da global ekonomide söz sahibi olmak adına çalışmalar yürüttüğünü ifade ediyor.

Karataş, açıklamasında Türkiye’nin elde ettiği bu başarıların sanayilerde, şehirlerde, binalarda ve hayatın birçok alanında dijital dönüşümü yakalayabilmesi ile birlikte akıllı bir geleceğin mümkün olduğu ifade ediyor. Bu hedefle Smart Future Expo Zirve ve Fuarı’nı düzenlediklerini ifade eden Karataş, zirvenin 6 ve 7 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenleneceğini ifade ediyor.

Düzenlenecek olan bu zirve, teknoloji üreticiler ve hizmet sağlayıcıları ile iş dünyası temsilcilerini, yerel yöneticileri ve sanayicileri buluşturacak en kapsamlı organizasyon olma özelliğini de taşıyor.

2017 yılı içerisinde altıncısı organize edilen TET Proje Pazarı ile birlikte Elektrik Elektronik ve Bilişim Sektörü’nün yüksek katma değere sahip üretim gerçekleştirebilmesi ve üretimi gerçekleştirilen ürünlerin sürdürülebilir kılınması adına; aynı zamanda üniversiteler ile sanayilerin iş birliği kültürüne sahip olması, AR-GE gerçekleştirmek isteyen sanayi kuruluşlarının üniversiteler ile iletişim haline geçebilmesi gibi birçok hedefe sahip olan Smart Future Expo, 6 ve 7 Eylül Tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

[add_single_eventon id=”4697″ ]

Bu ve diğer etkinlikler hakkında detaylı bilgi alabilmek adına internet sitemizde yer alan etkinlikler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.