GayrimenkulEks

Sahibinden Aylık Emlakçı Ücreti Ne Kadar

Sahibinden Aylık Emlakçı Ücreti Ne Kadar

Türkiye’nin en geniş müşteri ağlarından bir tanesi olan internet sitesinde aylık belirli bir ücret karşılığında online ofis açabiliyorsunuz.

Ticari amaçlı satışa çıkartılan ya da kiraya sunulan gayrimenkuller için, emlakçıların vazgeçilmezi haline gelen sahibinden.com, önceleri 399 TL’ye yıllık bedel ödenerek, emlak ofisler için kullanıcı adı ve şifresi hizmeti sağlıyordu.

Buna bağlı olarak, sayfa yönetimi ve müşteri portföyünü oluşturma hakkını alan emlakçılar, konut, arsa, arazi ve benzeri gayrimenkul araçlarını satışa çıkartabiliyor, ya da kiraya, icara verebiliyordu. Sahibinden.com emlak satışı veya kirası için uygulanan sistemde, emlakçılara büyük kolaylık sağlayacak yeni bir sistemi devreye soktu.

Emlakçılar İçin Avantajlı

Sahibinden.com’un emlakçılar için geliştirdiği yeni modül olan “emlak ofisim”, doğrudan ana sisteme bağlı olarak çalışmaktadır. Yeni geliştirilen emlak ofisim sistemi, emlak şirketleri için getirdiği çok büyük avantajlar mevcuttur. Bunlardan biri, emlak firması için web sitesi, emlak firmalarının yayınlamak istediği konut, arza ya da arazilerin satışa sunulması, kiraya verilmesi konusunda kolay bir yönetim imkanı vermektedir.

Dahası, sadece yayınlanacak olan gayrimenkul araçları için değil, satışa ya da kiraya sunulan gayrimenkul araçlarına talip olan müşteri portföyüne kolay ulaşım, müşteriyle kolay iletişim ve detaylı bilgilendirme adına emlak ofisleri için çok pratik uygulamaları kullanıma bırakmaktadır. “Emlak Ofisim” Sahibinden.com’a entegredir. Birbirinden bağımsız değildir. Ödenen aylık ücret karşılığında temin edilen kullanıcı adı ve şifre ile, “Emlak Ofisim” uygulaması kullanılmaktadır.

Sahibinden.Com’un Aylık Emlakçı Ücreti

Sahibinden.com’un emlakçılar için geliştirdiği “Emlak Ofisim” uygulaması, detaylarıyla izah ettiğimiz avantajlarının yanı sıra, emlakçılara bu hizmeti ücretsiz olarak vermektedir. Emlak Ofisim uygulaması geliştirilmeden önce, ana sistem için emlakcı ücreti için yıllık 399 TL talep ediliyordu.

Bu sistemle ilk olarak ücretsiz kullanım hakkı vermektedir. Daha detaylı ve bilgilendirici Emlak Ofisim sistemiyle de, müşterilere kolay ulaşım sağlanmakta, dolayısıyla ticari akışı hızlandırmaktadır. Sahibinden.com’un emlakçılar için ücretsiz hale getirdiği bu sistem, yoğun olarak kullanılmaktadır.

Benzer:  Döviz Kurlarının Yükselişi Gurbetçileri Ev Sahibi Yaptı!
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Bina İzin Belgelerinde Daire Sayısında Artış Görüldü!
Konut Üreticilerinin Yeni Gözdesi Pendik Oldu!
Doğu Karadeniz Arap Yatırımcıların Gözdesi Oldu!
İstanbul’da Kentsel Dönüşüm Sürüyor! Hangi Hastaneler Dönüştürülüyor?
Ayda 2.000 Lira Taksitle Konut Satın Alma İmkanı!
Başkan Tarih Verdi! TOKİ Açık Artırma Yöntemi ile Konut Satışı Yapıyor!
İnşaat Ruhsatlarında Önemli Düzenlemeyi İçeren Paket TBMM’de Kabul Edildi!
İnşaat Sektöründe Konutzede Sayısı giderek Artacak!
REIDIN Açıkladı! Kiralık ve Satılık Konutlarda En Çok Artış Hangi Şehirlerde Oldu?
Müteahhitler Konutta Yeni KDV İndirimi İstiyor!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ