EmlakMilliyet Emlak İçin Emlakçılar Ne Kadar Öder?

Milliyet Emlak İçin Emlakçılar Ne Kadar Öder?

Bankaların konut kredisinde sağladığı kolaylıklar, müşterilerin ev sahibi olma konusundaki istekleri ile birleşince emlak sektöründe taleplere yetişme konusunda zorluk yaşanabilir.

Bankaların konut kredisinde sağladığı kolaylıklar, müşterilerin ev sahibi olma konusundaki istekleri ile birleşince emlak sektöründe taleplere yetişme konusunda zorluk yaşanabilir.

Müşterilerin taleplerinin karşılanması adına emlak ofisleri, internet siteleri emlak sektörünün en çok fayda sağlayan unsurları olarak karşımızı çıkarlar. Müşterinin istekleri doğrultusunda ev seçeneklerinin bulunduğu internet siteleri bu konuda müşterilerine ve emlak ofislerine aracı olarak çeşitli imkanlar sunarlar. Milliyet emlak, bireysel müşterileri ve kurumsal müşterileri ile bu konuda hizmet veren en önemli sitelerden biri olma özelliğini taşır.

Milliyet Emlak Kurumsal Üye Paketleri

Konut ya da gayrimenkul alan, satan müşterilerine ve emlak ofislerine aranan ev konusunda yardımcı olabilen Milliyet Emlak bu konuda kurumsal müşterilerine belirli bir tutar karşılığında hizmet sunuyor. Kurumsal müşterilerine özel paket seçenekleri sunan Milliyet Emlak; nakit, kredi kartı, havale ya da taksitli ödeme seçenekleri ile ödeme kolaylığı sağlıyor.

Müşterilerine belirli bir konut ya da gayrimenkul listeleme hakkının yanı sıra ilanını öne çıkarma imkanı sunabilen Milliyet Emlak, müşterilerinin istekleri doğrultusunda belirlediği paketler ile farklı tutarlar karşılığında hizmet sunabiliyor. Kurumsal müşterilerinin hizmet alabilmesi için üyelik şartı arayan Milliyet Emlak, kurumsal üyelerinden yıllık ortalama bir bedel üzerinden hesaplanan aylık ödemeler talep ediyor.

Milliyet Emlak Hoş geldin Paketi

Bu paket kapsamında kurumsal müşteriler aylık 113 lira bedel ödeyerek bir yıl içerisinde dönüşümlü olarak 100 gayrimenkul ya da konut listeleme hakkına sahip olurlar. Ayrıca müşterinin kendi seçebileceği 5 ilan ön sıralarda listelenebilir.

Milliyet Emlak Kobi Paketi

Bu paket kapsamında kurumsal müşteriler aylık 233 lira bedel ödeyerek bir yıl içerisinde dönüşümlü olarak 250 gayrimenkul listeleme hakkına sahip olurlar. Ayrıca müşterinin kendi seçebileceği 15 ilan ön sıralarda listelenebilir.

Milliyet Emlak Profesyonel Paketi

Bu paket kapsamında kurumsal müşteriler aylık 333 lira bedel ödeyerek bir yıl içerisinde dönüşümlü olarak 500 konut ya da gayrimenkul listeleme hakkına sahip olurlar. Ayrıca müşterinin kendi seçebileceği 30 ilan ön sıralarda listelenebilir.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

20 − 16 =

5,231BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
248TakipçilerTakip Et
1,498TakipçilerTakip Et