EmlakKatar’a GYODER Çıkartması!

Katar’a GYODER Çıkartması!

GYODER, Katar’da Türkiye gayrimenkul sektörünü tanıtacak

GYODER Katar’da! Gayrimenkul sektörünün öncüleri Katarlı yatırımcıyı ikna edecek.

GYODER Katar’a çıkartma yapmaya hazırlanıyor. Ülkenin başkenti Doha 19 ile 21 Nisan tarihleri arasında Expo Turkey by Qatar ziyaretçilerine kapılarını açacak.

Sektörel Gelişmeler katarlı Yatırımcıya Aktarılacak

Expo Turkey by Qatar kapsamında Türkiye’deki konut sektörü görücüye çıkacak. Katarlı yatırımcılara Türkiye’deki konut sektörünü ve gelişimi tanıtacak olan GYODER, yabancı yatırımcıyı ülkeye çekmeye çalışacak. Türkiye’deki konut yatırımı fırsatlarının tanıtılacağı etkinlik kapsamında sunumlar yapılacak.

Türkiye ve Katar arasında ekonomik ilişkiler hız kesmeden devam ederken GYODER tarafından yapılan bu çıkış, iki ülkenin ekonomik anlamda yakınlaşmasına fırsat sağlayacak.

Tanıtım etkinliğini değerlendiren Başkan Aziz Torun, Katar’ın ekonomik durumu hakkında ve Katarlı yatırımcının Türkiye’ye olan ilgisini değerlendiren açıklamalar yaptı. Aziz Torun açıklamasında Katar’da kişi başı gelirin dünya ortalaması üzerinde olduğuna işaret ederek, “Katar Türkiye için oldukça önemli bir ülke. Katar’ın Türkiye’ye yaptığı yatırım yirmi milyar dolardan fazla. Bu yatırım miktarı da Katarın en fazla yatırım yaptığı dördüncü ülke olmamızı sağlıyor. İşte tüm bu gelişmeler ülkemize daha fazla yatırım çekebileceğimizin sinyalini veriyor. GYODER olarak bizlerde Katarlı iş adamlarına ve yatırımcıya ülkemizdeki yatırım fırsatlarını tanıtacağız” dedi.

GYODER Üyesi Firmalar Etkinlik Kapsamında Tanıtım Yapacak

Başkan Aziz Torun, son dönemde yabancı yatırımcıya tanınan yatırım fırsatlarının da etkinlik kapsamında tanıtılacağını bildirdi. Katar’daki tanıtıma üye firmaların katılım sergileyeceği öğrenilirken, markalı konut üreticilerinin etkinlik kapsamında Katar’a gideceği öğrenildi. Türkiye’deki sektörel gelişmelerin en iyi şekilde tanıtılacağını belirten Başkan, sunumlarının yirmişer dakikadan oluşacağını kaydetti. Bu kapsamda gayrimenkul üreticileri, tamamlanan ve üretilmekte olan projelerini Katarlı yatırımcıya beğendirmeye çalışacak. Bunun yanında etkinlik kapsamında her firmanın kendine ait bir tanıtım standı da olacak.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Çiğdem Yeniayhttps://gayrimenkuleks.com
Çiğdem Yeniay - Ekonomi ve Gündem kategorileri haber editörü

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

four + 11 =

5,231BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
248TakipçilerTakip Et
1,498TakipçilerTakip Et