GayrimenkulEks

HürriyetEmlak Aylık Emlakçı Ücreti Ne Kadar?

HürriyetEmlak Aylık Emlakçı Ücreti Ne Kadar?

Türkiye’deki emlak sektörünün online mecralarından bir tanesi de HürriyetEmlak.Com’dur. Bu internet sitesine üye olarak menkul sahipleri ve emlakçılar sahip oldukları menkullerin satışını gerçekleştirebilirler.

Emlak işi yapan bir çok kişi, kendilerine ait bir dükkan kiralayarak ev sahibi olmak isteyenlere yardım ediyorlar. Ancak oturdukları yerde aylık olarak istedikleri kitleye ulaşamadıkları için bazı yerlere reklam verme ihtiyaçları hissederler. Reklam verme işlemlerinden sonra akıllarına gelen ilk uygulama İnternet üzerinde adı oldukça sık duyulan ve emlak arama işlerinde akla ilk gelen firmalara kayıt olarak emlak işlerini bu firmalar üzerinden yürütmektir. Hürriyet Emlak’a ait internet sitesi de bunu sağlayan internet sitelerinin başında yer alıyor.

Bundan bir kaç yıl öncesine kadar bu emlak ilan işlemleri gazete üzerinden yapılsa da, teknolojinin ilerleyen alanlarında İnternet üzerinden hazırlanarak milyonlarca kitleye ulaşmasını sağlamıştır. Kullanıcıların gayrimenkul alanında akla ilk gelen site ismi hem güvenirliği hem de ilanlarının güncel olması açısından hürriyetemlak.com sitesidir.

Hürriyet Emlak Sitesinde Emlakçı Bölümü Açma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Aldığınız konut veya gayrimenkul işlemlerini dükkandan istediğiniz bir kitleye ulaştıramıyorsanız hürriyetemlak.com sitesinden aylık üye sahibi olarak kurumsal bir dükkan açabilirsiniz. Böylece buraya istediğiniz emlak işlerini yükleyerek çok kısa sürede milyonlarca kitleye ulaşabilirsiniz.

Sitede Kayıt Olma Avantajları Ve Sistemleri Nasıldır?

Lüks Konut / Vip Üyelik adı altında firmanızı kayıt altına alabilirsiniz. Böylece size sunulan imkanlar ile ilanlarınızı yükleyebilirsiniz. Emlak firmanıza ait olan Tanıtım Vitrini adı altında bölümleri açarak arsa, dükkan, konut gibi ilanlarınızı da girerek kişiler asıl ilanlara bakarken sizin sunduğunuz diğer hizmetleri de görebilirler.

İlanlarınızı yayınlamak için Hürriyet Emlak sitesine kurumsal üye olarak kayıt işlemlerinize başlayabilirsiniz. Kullanacağınız vitrin işlemlerine göre aylık olarak ödeyeceğiniz ücretler farklılık gösterir. 10 ilan yüklemek isteyen biri 200 Türk Lirası öderken 100 ilan yayınlamak isteyen biri 1500 Türk lirası ödeyebilir. Bu tamamen aylık olarak düzenlenen ve ilan sayısına göre değişen bir sistemdir.

Benzer:  Sektör Temsilcilerinden Yasal Düzenleme Talebi!
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Bina İzin Belgelerinde Daire Sayısında Artış Görüldü!
Konut Üreticilerinin Yeni Gözdesi Pendik Oldu!
Doğu Karadeniz Arap Yatırımcıların Gözdesi Oldu!
İstanbul’da Kentsel Dönüşüm Sürüyor! Hangi Hastaneler Dönüştürülüyor?
Ayda 2.000 Lira Taksitle Konut Satın Alma İmkanı!
Başkan Tarih Verdi! TOKİ Açık Artırma Yöntemi ile Konut Satışı Yapıyor!
İnşaat Ruhsatlarında Önemli Düzenlemeyi İçeren Paket TBMM’de Kabul Edildi!
İnşaat Sektöründe Konutzede Sayısı giderek Artacak!
REIDIN Açıkladı! Kiralık ve Satılık Konutlarda En Çok Artış Hangi Şehirlerde Oldu?
Müteahhitler Konutta Yeni KDV İndirimi İstiyor!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. muhammmet inan dedi ki:

  hürriyet emlak sitesi hakkında bütün bilgileri burdan bulabilirsinizeminim işinize yarıyacaktır bu bilgiler

 2. Neslihan dedi ki:

  Emlak alım satım işlerini takip ediyoruz. Ancak firmamızın yaptığı kayıtlarda bir türlü ön sıralara çıkan ilan denk gelmiyor. Bunun için özel bir şablon mu var?

 3. kazım koç dedi ki:

  bu siteye kayıt olduğununuz zaman avantajlarını yakından göreceksiniz çok faydalı olacaktır sizin için oturduğunuz yerden herseyi takip edebileceksiniz ve ayrıca çok güvenilir bir sitedir

 4. davut karaca dedi ki:

  bu hürriyat emlak.comdan herşey daha kolay evinizi rahat satabilirsiniz istediğiniz evi rahatça yorulmadan bulabilirsiniz türkiyenin en iyi emlak sitesidir

BİR YORUM YAZ