Hatay Yapı ve Gayrimenkul Fuarı 3 Mayıs’ta Kapılarını Açıyor

Bu yıl ilki düzenlenecek olan Hayat Yapı ve Gayrimenkul Fuarı, 3 Mayıs 2017 Çarşamba günü ziyaretçilere kapılarını aralıyor.

Bu yıl ilki düzenlenecek olan Hayat Yapı ve Gayrimenkul Fuarı, 3 Mayıs 2017 Çarşamba günü ziyaretçilere kapılarını aralıyor.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Lütfü Savaş, bu yıl ilki düzenlenecek olan Hatay Yapı ve Gayrimenkul Fuarı‘nın kapılarının 3 Mayıs 2017 Çarşamba günü kapılarını açacağını aktardı. Düzenlenecek olan Yapı ve Gayrimenkul fuarının Hatay için ekonomik bir hareketlilik getireceğini aktaran Büyükşehir Belediyesi Başkanı Lütfü Savaş, fuarın 3 ila 7 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleşeceğini aktardı.

Hatay İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Başkanı Mehmet Alakuşu makamında kabul eden Hatay Belediyesi Başkanı Lütfü Savaş, 3 ila 7 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 1. Hatay Yapı ve Gayrimenkul Fuarı hakkında fikir ve görüş alışverişi gerçekleştirdiler.

Hatay’da Antakya Otogarı’nın civar mevkisinde yer alan fuar alanında gerçekleştirilecek olan 1. Hatay Yapı ve Gayrimenkul Fuarı, özellikle son yıllarda büyük bir yükselme ve gelişme ivmesi yakalayan inşaat sektörü hakkında Hatay kentinin de hem söz sahibi olması, hem de inşaat sektöründe yaşanan ekonomik hareketliliğe katkı sunabilmesi adına düzenleniyor.

Başkan Savaş’tan Davet

Hatay Belediyesi Başkanı Lütfü Savaş, son zamanlarda belediye olarak dünya genelinde düzenlenen en büyük emlak fuarlarından bir tanesi olan MIPIM’de, EMITT’te, EXPO’da ve birçok uluslararası düzeyde gerçekleşen fuarda Hatay kentinin kalkınması ve tanıtılması amacıyla çalışmalar gerçekleştirdiklerini hatırlatırken, 3 Mayıs 2017 Çarşamba günü, saat 13.30’da gerçekleşecek olan 1. Hatay Yapı ve Gayrimenkul Fuarı’nın açılışına tüm Hatay halkını davet etti.

1. Hatay Yapı ve Gayrimenkul Fuarı’nın açılışı 3 Mayıs 2017 Çarşamba günü, saat 13.30’da gerçekleşecek. Fuar, Antakya Otogarı civarında yer alan fuar alanında gerçekleşecek.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

sixteen − three =