Eva Gayrimenkul Değerleme’ye Global Düzeyde 3 Ödül!

Euromoney tarafından düzenlenen ankette 3 farklı dalda Türkiye'nin en iyi danışmanlık firması seçilen EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık, Türkiye'nin araştırma, gayrimenkul değerleme ve tüm değerlendirmeler kategorisindeki en iyi firması oldu.

Euromoney tarafından düzenlenen ankette 3 farklı dalda Türkiye’nin en iyi danışmanlık firması seçilen EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık, Türkiye’nin araştırma, gayrimenkul değerleme ve tüm değerlendirmeler kategorisindeki en iyi firması oldu.

Global düzeyde önemli bir konuma sahip olan Euromoney tarafından her yıl düzenlenen Euromoney’s Real Estate Awards anketinde EVA Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. üç farklı kategoride ödül almaya hak kazandı. EVA Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.; gayrimenkul değerleme, araştırma ve tüm değerlendirmeler kategorilerinde katılımcılar tarafından verilen oylar ile Türkiye’nin en iyisi seçildi.

1969 yılında İngiltere’de yayın hayatına başlayan ve mevcut zaman içerisinde 150’den fazla ülkede finans ve iş dünyası ve sermaye piyasalarının önemli yayınları arasında yer alan Euromoney, her yıl Euromoney’s Real Estate Awards anketini düzenleniyor. Katılımcıların oylama ve anket çalışmaları ile düzenlenen liste, bu yıl on üçüncü kez düzenledi. Toplamda 2 bin 400 kişinin katılım gösterdiği ankette EVA Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’ne 3 kategoride ödül verildi.

‘Bu aldığımız ilk ödül değil, son ödül de olmayacak’

Alınan ödül sonrasında açıklama yapan EVA Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı, Euromoney’den son 4 yıl içerisinde 3 farklı kategoride toplam 8 ödül aldıklarını hatırlatan Yazıcı, ‘Bu aldığımız ilk ödül değil, son ödül de olmayacak’ yorumunda bulundu. Euromoney’den alınan ödül sayısının 11’e çıktığını ifade eden Yazıcı, bu ödüllere ek olarak uluslararası düzeyde farklı kurumlardan elde edilmiş başarı ödüllerinin de olduğunu ifade ederken ‘İşimizi iyi yapmaya devam ettikçe başka ödüller de alacağız’ dedi.

Türk Sermayeli Kurumların İtibarı Artıyor

Gayrimenkul ve değerleme sektörlerinin gelişmesi adına daha iyisinin yapılması gerektiğini vurgulayan Yazıcı, ‘Biz hep daha iyisini yapacağız’ dedi. Türkiye’deki değerleme sektörünün her geçen gün gelişmeye devam ettiğini, dünya standartlarına yaklaşmaya devam edildiğini belirtirken, birçok Türk sermayeli Değerleme ve Danışmanlık şirketinin yabancı kökenli değerleme kurumlarından daha fazla itibar gördüğünü aktardı. Geçmişte aldıkları ödüllerin ve Euromoney’den yeni aldıkları ödülün bunu çok net bir şekilde ortaya koyduğunu ifade eden Yazıcı, Türkiye’ye değerleme sektörü için yeni ödüller getirme konusunda kararlı olduklarını aktardı.

Yatırımcılara Danışmanlık Hizmeti

Yazıcı, EVA Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nin sadece gayrimenkul değerleme çalışmaları ve raporlamaları alanında değil; gayrimenkul projeleri için fizibilite çalışması, gayrimenkul bazlı hak ve faydaların değerlemesi, konut, AVM, otel gibi alanlarda araştırma, raporlama gibi çalışmalarda da öncülük gerçekleştirdiklerini ifade ederken, Türkiye’de yatırım yapma aşamasında olan birçok yerli ve yabancı kurumlara danışmanlık hizmeti sunulduğunu aktardı.

 

 

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.