Ev Alacaklara Büyük Kolaylık! 240 Ay Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar!

Ev almak istiyorsanız ve bütçeniz kısıtlı ise, hayallerinizi ertelemenize gerek yok! 240 ay vadeli konut kredisi veren bankalardan konut kredisi çekerek, hayallerinizi kira öder gibi gerçeğe dönüştürebilirsiniz!

Ev almak istiyorsanız ve bütçeniz kısıtlı ise, hayallerinizi ertelemenize gerek yok! 240 ay vadeli konut kredisi veren bankalardan konut kredisi çekerek, hayallerinizi kira öder gibi gerçeğe dönüştürebilirsiniz!

Türkiye’deki ekonomik durumlar, maaşların zamanında yatmaması, çocukların eğitim masrafları, aniden çıkan rahatsızlıklar gibi durumlarla karşılaştığımız zaman yıllardır hayalini kurduğumu ev hayallerini ertelemek zorunda kalıyoruz bazen. Ya da ertelemek istemiyoruz, uzun vade imkanları sağlayan banka arayışları içine giriyoruz. Bu yazımızda 240 ay vadeli konut kredisi veren bankalar hakkında bilgi vereceğiz.

Çoğu banka konut kredisi kampanyalarının vade sürelerini 120 ay vadeli konut kredisi kampanyası şeklinde sunup, 240 ay vadeye kadar uzatmıyor. Bazı bankalar ise 240 ay vadeye kadar uzatabiliyor.

O kadar yoğunluğun içinde bazen o bankaları göremiyor oluyoruz. Bazen de görüyoruz başka kredilere yönelmek zorunda kalıyoruz. Çocuklarımızın eğitim masraflarını karşılayamıyoruz eğitim kredisi veren bankaların arayışına giriyoruz. Bazen aniden bir rahatsızlığımız çıkıyor sağlık kredisi veren bankalar arayışına giriyoruz. Bazen de her şeyi boşverip tatil kredisi veren bankalar arayışında bulunuyoruz. Bankalarda bireylerin her türlü nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenliyor. Evin hayal olmaktan çok artık bir ihtiyaç olduğunu yaşadığımız bu dönemde sizin için konut kredisi veren bankaları bir araya getirdik. Hatta kredi kartı ödeyememe, kredi kartı ödemesi geciktirme, kredi kartı ödemeyince bankayla yaşanan sorunlarla karşılaşmamanız için en uzun vadeli olanları araştırdık.

240 Ay Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar

Garanti Bankası: 240 ay vadeli konut kredisi veren bankalardan biri Garanti Bankası. Garanti Bankası müşterilerine özel ödeme planları sunup, müşterilerinin bütçelerini yormayacak şekilde ödeme seçenekleri sunuyor. Bunlar; kredi taksitlerini azaltarak ödeme yöntemi, faizlerin sürekli olarak güncellenerek ödeme yöntemi, özel taksitli olsun istiyorum yöntemi ve  kredi kartı taksidim değişmesin yöntemidir. Vatandaşlar çoğunlukla kredi kartı taksidini ödeyememe sorunu ile karşı karşıya geldikleri için eşit ödemeli konut kredisini tercih ediyorlar.Banka konut kredisi faiz oranını %1,19 olarak tutmuştur.

Denizbank: 240 ay vadeli konut kredisi veren bankalardan bir diğeri ise Denizbank. Denizbank konut kredisi faiz oranını %1,19 olarak tutmuştur. Denizbank müşterilerine konut kredisi avantajı sağlamıştır. Bu da 240 vade yerine 300 ay vadeli konut kredisi imkanı sunmaktadır. 300 ay vadeye kadar konut kredisi çekme imkanı tanıyan banka kredi faiz oranını yine %1,19 olarak tutmuştur.

Vakıfbank: 240 ay vadeli konut kredisi veren bankalardan bir diğeri ise Vakıfbank. Vakıfbank konut kredisi faiz oranını %1,39 olarak belirlemiştir.

120 Ay Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar

Eğer daha yüksek bir bütçeye sahipseniz ve konut kredisi ödemelerinizin hızlı bitmesini istiyorsanız Ziraat Bankası, Halk Bankası, Akbank, Şekerbank, TEB, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, HSBC, QNB Finansbank ve Garanti Bankası gibi bankaları ziyaret ederek 120 ay vadeli konut kredisi temin edebilirsiniz.

Neden 240 Ay Vadeli Konut Kredisi Seçiyoruz?

Kredi ödemelerini geciktirme, KKB skorunun düşmesi olayının gündeme gelmesinden sonra birçok vatandaş için oldukça çekinilen bir konu haline geldi. Bankalar ile yaşanan sorunların artık “kırmızı çizgi yemek” ile sonuçlanması gerçeği, birçok insanın bir hayali gerçekleştirirken, diğer hayal ve ihtiyaçları ertelemesine sebep oluyor. Bu yüzden hepimiz 20 yıl vadeli konut kredisi ve en uygun konut kredisi veren bankaların arayışlarına giriyoruz.

Hepimiz çocuklarımız, annelerimiz, babalarımız, eşlerimiz hep en iyi evlerde otursun istiyoruz. Bu nedenle aklımıza gelen ilk şey hep bankalardan kredi çekmek ve uzun vadeli konut kredisi veren bankaları tercih etmek oluyor.

Eğer kredi başvurusunda temin edebileceğiniz kredi miktarını belirleme için yapılan konut ekspertizi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Konut Ekspertizi Nasıl Yaptırılır? başlıklı makalemize göz atabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.