En Büyük Çamaşır Makinesi: LG TWINWash!

LG, TWINWash modeli ile birlikte büyük çamaşır makinesi almak isteyen ailelere oldukça cazip bir çözüm sunuyor.

Günümüzde birçok kalabalık aile çamaşır yıkama esnasında birden çok sefer yaparak hem sudan, hem de elektrikten yaptıkları zararı düşünerek, büyük bir çamaşır makinesi almayı istemekte. LG, TWINWash modeli ile birlikte büyük çamaşır makinesi almak isteyen ailelere oldukça cazip bir çözüm sunuyor.

LG tarafaından üretilen yeni bir ürün olan TWINWash, aynı anda iki farklı bölümde çamaşır yıkamanıza olanak sağlıyor. Hem büyük aileler, hem de çamaşırları karıştırmak istemeyen aileler için oldukça kullanışlı olan TWINWash, 17 kg yıkama ve 3,5 kg yıkama olmak üzere toplamda 20,5 kg’lık bir kapasite ile çalışabiliyor.

Ana makine olarak tanımlanan üst bölümde 17 kg’lık yıkama ve 10 kg’lık kurutma kapasitesi yer alırken, altta yer alan küçük bölümde ise 3,5 kg’lık bir yıkama kapasitesi olduğu gözüküyor. Toplamda 20,5 kg’lık kıyafetin aynı anda yıkanmasına olanak sağlanması ile TWINWash, Türkiye’de satılan ev tipi en büyük çamaşır makinesi olma ünvanını elde ediyor.

Etiket Fiyatı 7 bin 999 Türk Lirası!

Piyasadaki benzerlerine nazaran ekonomik bir fiyata sahip olan LG TWINWash, aynı anda iki farklı haznede çamaşır yıkama gibi bir avantajı da beraberinde getirerek oldukça iddialı bir şekilde Türkiye piyasasına adım atıyor.

TWINWash’a Ait Teknik Detaylar

TurboWash 2.0 teknoloji ile birlikte ön tarafta yer alan iki farklı püskürtme ünitesi ile birlikte deterjan karışımının yıkanan eşyalara püskürtülmesini sağlayan LG TWINWash, aynı zamanda kazan bölümünün üst tarafında yer alan püskürtme üniteleri sayesinde de yüksek devirli programlarda su püskürtmesi yaparak, yıkanan eşyalar için hızlı bir durulama sürecini beraberinde getiriyor.

Sahip olduğu bu teknoloji ile birlikte pamuklu ürün yıkamalarında 30 dakikaya varan avantaj sağlayan TWINWash, kurutma aşamasında ise TurmaSteam™ teknolojisi özelliğini devreye sokarak, kıyafetlere püskürtülen sıcak buhar özelliği ile birlikte kıyafetlerin kurumaması  ya da aşırı kuruması gibi sorunların tamamıyla ortadan kalkmasını sağlıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.