Emlak Konut GYO, Türk gayrimenkul sektöründe faaliyet yürütmekte olan oldukça önemli bir gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketidir. Türkiye’de uzun yıllardır hizmet vermekte olan Emlak Konut GYO, sektöre sağlamış olduğu katkıları sayesinde adeta yön verir hale gelmiştir. Hayata geçirmiş olduğu nitelikli konut projeleri sayesinde yüz binlerce vatandaşı uygun koşullarda ev sahibi yaparken, ayrıca müşterilerine kolaylık sağlamak adına çeşitli ayrıcalıklar da tanımaktadır. Örneğin; Emlak Konut online işlemler platformu sayesinde müşterilerinin ödemelerini herhangi bir banka ya da ödeme noktasına gitmeye gerek olmadan alan şirket, bunun ile beraber müşterilerine konutları ile alakalı yaşamış oldukları problemler hakkında online hizmetler de sağlamaktadır.

Emlak Konut Online Başvuru

Öncelikle Emlak Konut online işlemler olanaklarından faydalanabilmek için kişilerin Emlak Konut GYO’dan daha önce konut ya da iş yeri gibi herhangi bir bağımsız bölüm satın almış olması ve Emlak Konut müşterisi haline gelmiş olması gerekmektedir. Bu sayede Emlak Konut online başvuru yapılarak sistem üzerinden çeşitli işlemler gerçekleştirilebilmektedir.

Emlak Konut GYO’nun online işlemler sistemine giriş yapmak isteyen müşteriler için gerekli olan bilgiler T. C. Kimlik numarası, vergi numarası ya da pasaport numarası ile beraber sözleşme ya da müşteri numarasıdır. Bu bilgilere sahip olan müşteriler sisteme giriş yaparak gerekli işlemlerini yerine getirebilmektedir.

Emlak Konut Online İşlemler

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A. Ş., sunmuş olduğu online işlemler uygulaması ile müşterilerine kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır. Online işlemler uygulaması sayesinde müşteriler taksit ödemelerini gerçekleştirebilmekte, konutları ya da iş yerleri ile alakalı problemlerini bildirebilmekte, ödeme planlarını görebilmekte ya da ne kadar ödeme yaptığını – yapacağını öğrenebilmektedir.

Emlak Konut Online Aidat

Emlak Konut GYO, konut projelerinde yaşamını sürdüren müşterilerinin aidatlarını kolaylıkla ödeyebilmeleri ve takip edebilmeleri adına ayrıca internet üzerinden ödeme kanalını hizmete sunmuştur. Emlak Konut online aidat sayfası üzerinden konut projelerinde yaşamını sürdüren vatandaşlar T. C. Kimlik numarası ve Abone numarası gibi bilgiler sayesinde aidat borcu sorgulayabilmektedir. Borcu olan vatandaşlar da yine aynı sistem üzerinden banka hesap kartı ya da kredi kartı aracılığı ile aidat ödeme işlemini gerçekleştirebilmektedir. Fakat icra takibinde olan borçları bu sistem üzerinden görebilmek mümkün olmazken, bu borçlar avukatlardan takip edilebilmektedir.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.