Emlak Emlak Konut GYO Güvencesiyle Ofis Karat Bakırköy Sahiplerini Bekliyor!

Emlak Konut GYO Güvencesiyle Ofis Karat Bakırköy Sahiplerini Bekliyor!

Başyapı, Güney Gayrimenkul ve Elit Vizyon ortaklığının imzasını taşıyan Ofis Karat Bakırköy Projesi, Avrupa Yakası Bakırköy ilçesinde yer alan yaklaşık olarak 5 bin 250 metrekarelik bir arazi üzerinde yükseliyor.

Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçirilen bu proje sayesinde Bakırköy’e yeni bir hayat vaat ediliyor. Eski doğumevinin bulunduğu arazi üzerinde inşa edilen Ofis Karat Bakırköy’de, büyüklükleri 70 ile 420 metrekare arasında değişiklik gösteren 72 adet, 20 ile 400 metrekare arasında da değişiklik gösteren 18 adet olmak üzere toplamda 90 adet ofis ve dükkana yer veriliyor.

İstanbul Caddesi üzerinde, bölgenin en önemli ulaşım akslarına yakın bir mesafede konumlandırılan Ofis Karat Bakırköy Projesi, pek çok ihtiyacı karşılayabilecek kapasite tasarlanarak hayata geçiriliyor. Herhangi bir ulaşım, otopark ve trafik sorunu ile karşılaşamayacağınız bu proje 6 katlı olacak şekilde yükseliyor.

Konut projeleri kapsamında hayat bulan Ofis Karat Bakırköy’de, çalışanlar için ofislerine şık ve gösterişli bir lobiden giriş yaparak kendilerini her seferinde özel hissetmeleri saplanıyor. Ayrıca 4 katına yayılmış olan otoparkı ile de ofise girerken ve çıkarken vakit kaybetmezken, misafirlerinizi de aynı şekilde vakit kaybetmeden ağırlayıp uğurlayabilme imkanı tanınıyor.

Bölgeye değer katmak üzere hazırlanan Ofis Karat Bakırköy Projesi, pek çok önemli sağlık kurumu, eğitim kuruluşu, alışveriş merkezi, uluslararası kongre ve fuar merkezi ve Atatürk Havaalanı’na olan yakınlığı ile büyük avantaj sağlıyor.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com/
Orhan Babaeski - Gündem, Emlak ve Teknoloji kategorileri haber editörü

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

17 + 14 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,386BeğenenlerBeğen
8,925TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,723TakipçilerTakip Et