Emlak Konut GYO 27 Ticari Üniteyi İhaleye Çıkarıyor

Emlak Konut GYO, Başakşehir projesi ticari bölüm ihalesi hakkında açıklama yaptı.

Emlak Konut GYO İhale Açıklaması Yaptı

Emlak Konut GYO Avrupa Konutları Başakşehir projesi dahilinde üretilen 27 adet ticari bağımsız bölümü açık arttırmaya çıkarmaya hazırlanıyor. Emlak Konut GYO tarafından yapılan açıklamaya göre, satışa çıkacak bölümler 8 Nisan 2017 tarihinde düzenlenecek ihale ile sahiplerini bulacak.

Avrupa Konutları Başakşehir ticari bağımsız bölümleri için ihale sürecine girildi. Bu kapsamda yapılacak ihale 8 Nisan 2017’de Avrupa Konutları Başakşehir Satış Ofisinde gerçekleşecek. İhale saat 12.00’da başlayacak. Yapılan açıklamada Katma Değer Vergisi dahil toplam fiyatın 82 milyon 350 bin lira olduğu kaydedildi. Muhammen bedel üzerinden yapılacak ihale için geri sayım başladı.

Açıklama KAP’a Yapıldı

Emlak Konut GYO söz konusu açıklamayı Kamu Aydınlatma Platformuna yaptı. KAP’a yapılan açıklamada, ihalenin Avrupa Konutları Başakşehir projesi dahilinde inşa edilen ticari alanları kapladığı ifade edildi. Kamuyu Aydınlatma Platformu’ndaki açıklamaya göre 27 adet ticari bağımsız bölüm açık arttırma konusu oldu. KDV dahil muhammen bedel 82 milyon 350 bin lira olarak kaydedildi.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’ndaki yer alan açıklamada ihale tarihinin 8 Nisan 2017 olduğunun altı çizildi. İhalenin başlama saati ise 12.00 denildi.” İhale Avrupa Konutları Başakşehir Satış Ofisinde yapılacak” ibaresi de açıklamada yer aldı.

Emlak Konut GYO, Avrupa Konutları Başakşehir projesi kapsamında toplam 11 blok inşa etti. Proje kapsamında üretilen toplam konut ise 941 daire olarak hayata geçmişti.

Avrupa Konutları Başakşehir projesi yeni sahiplerine yeni bir yaşam için kapı araladı. Doğa ve konforu aynı anda sahiplerine sunan proje gerek sosyal alanlarıyla gerek ticari üniteleriyle farkını hissettirdi. Emlak Konut GYO bu projeyi 72.706 metrekarelik alan üzerine oturtturdu. Konut projesinde 244.325 metrekarelik alan inşaat alanına ayrıldı.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.