Emlak Konut GYO, Türkiye’de en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı niteliğine sahip olan bir kuruluştur. Kurulduğu günden bu yana ülkede pek çok nitelikli konut projeleri hayata geçiren Emlak Konut GYO, bu sayede vatandaşlara kaliteli, konforlu ve rahat yaşam alanları sunmaktadır. Vatandaşlara tahsis etmiş olduğu konutlar ile alakalı çeşitli hizmetler de sunan EKGYO, bu doğrultuda kendisinden konut satın alanlar için Emlak Konut aidat borç sorgulama ya da Emlak Konut güncel borç sorgulama gibi hizmetler sunarak, vatandaşların ödemelerini takip edebilmelerini ve zamanında ödeme yapabilmelerini sağlamaktadır.

Emlak Konut Borç Sorgulama

Emlak Konut GYO, Türkiye’de adeta gayrimenkul sektöründe yön veren bir gayrimenkul yatırım ortaklığıdır. Sektörde gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar ile öncü konumuna gelen bu şirket, kendi müşterileri için de çeşitli hizmetlerde bulunmaktadır.

Hataya geçirmiş olduğu pek çok nitelikli sosyal konut projelerinden ev sahibi olan vatandaşlar için her anlamda destek sağlamaya devam eden Emlak Konut GYO, online işlemler ya da Müşteri Hizmetleri üzerinden ev sahiplerine her konuda yardımcı olmaktadır. Bu duruma bir örnek gösterilecek olursa; şirket tarafından internet ortamında oluşturulan bir sorgulama platformu sayesinde kendisinden ev satın alan ve bu evde yaşamaya başlayan vatandaşların borçlarını takip edebilmesi ve günü geldiğinde de geciktirmeden ödeyebilmesi adına Emlak Konut aidat borç sorgulama imkanı sunmaktadır.

Emlak Konut Güncel Borç Sorgulama

Vatandaşlar satın aldıkları ve yaşamını sürdürdükleri konut projelerinde almış oldukları çeşitli hizmetler için belirli miktarlarda aidat ödemesi gerçekleştirmektedir. Her ayın belirlenmiş günlerinde ödenen bu aidatları elektronik ortam üzerinden de takip edebilmek mümkündür. Emlak Konut projelerinden ev sahibi olan kişiler, şirketin oluşturmuş olduğu online Emlak Konut güncel borç sorgulama ekranını kullanarak, daha önce ödemiş olduğu aidatları ve borcunun olup olmadığını görebilmekte ve borcunu ödeyebilmektedir. Bunun için vatandaşların T. C. kimlik numarası ve sözleşme numarası ile sisteme giriş yapması yeterli olacaktır.

Emlak Konut Aidat Borç Sorgulama

Emlak Konut aidat hakkında bilgi edinmek isteyen ev sahipleri, internet üzerinden kolaylıkla borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirken, ayrıca Emlak Konut GYO’nun Müşteri Hizmetleri ile de iletişime geçebilmekte ya da şirketin online işlemler menüsünü kullanabilmektedir. Vatandaşlara bu gibi kolaylıklar da sunan şirket, satmış olduğu konutlar için ev sahiplerine her konuda destek vermeye devam etmektedir.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × 5 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.