Emlak Emlak Konut Borç Ödeme

Emlak Konut Borç Ödeme
E

Emlak Konut Borç Ödeme, Online Ödeme Kanalları, Emlak Konut Ödemesi Yapılmazsa Ne Olur? Ve Diğer Detaylar için…

Emlak Konut, Türkiye’de yaklaşık olarak 68 yıldır faaliyet gösteren ve kurulduğu günden bu yana konut üretimi gerçekleştiren bir gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketidir. Hayata geçirmiş olduğu nitelikli konut projeleri ve sektörün gelişmesi adına gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar sayesinde gayrimenkul sektörüne adeta yön verir hale gelen Emlak Konut GYO, başta İstanbul olmak üzere Ankara, Nevşehir, Denizli, Niğde, Konya, Kocaeli gibi çeşitli illerde birbirinden kaliteli ve nitelikli yeni sosyal yaşam alanları inşa etmektedir.

Öte yandan düzenlemiş olduğu kampanyalar sayesinde vatandaşlara bu gibi nitelikli yaşam alanlarında uygun koşullarda yaşama alanı ve en konforlu konutlara sahip olma imkanı sunan Emlak Konut, kendisinden konut satın alan vatandaşlar için uygun ödeme olanakları da tanımaktadır.

Emlak Konut Borç Ödeme

EKGYO şeklindeki kısaltılmış adı ile de bilinen Emlak Konut online ödeme kanalları oluşturarak, kendisinden konut satın alanların ve projelerde yaşamını sürdüren vatandaşlarını aidat borçlarını ödeyebilmesinde kolaylık sağlamaktadır. Emlak Konut online borç ödeme işlemini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların ödeyecek olduğu borca göre Emlak Yönetim’in ya da Emlak Konut’un online işlemler sayfasına giriş yapması gerekmektedir. Bu gibi sistemlerde Emlak Konut online borç ödeme için kişilerin T. C. kimlik numarası ve sözleşme / müşteri numarası gibi bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Emlak Konut Online Borç Ödeme

EKGYO online olarak borç ödeme işlemini gerçekleştirmek isteyen bir vatandaş, Emlak Yönetim’in resmi internet sitesine giriş yaparak abone no, T. C. kimlik no gibi bilgileri ve ekranda yer alan güvenlik kodunu girmesi gerekmektedir. Bu gibi bilgileri doğru bir şekilde giren Emlak Konut sakini, sonrasında gerçekleştireceği borç sorgulama işleminin ardından karşısında çıkan borcu online olarak kredi kartı ya da banka kartı aracılığı ile ödeyerek, emlak konut ödeme işlemini tamamlayabilmektedir.

Emlak Konut Ödemesi Yapılmazsa Ne Olur?

EKGYO ödeme işlemi gerçekleştirilmediğinde, konut sahipleri için çeşitli yaptırımlar uygulanabilmektedir. Bu gibi durumlar için genellikle konut satın almak isteyen kişiler ile imzalanan sözleşmede, borcun ödenmemesi halinde uygulanacak olan yaptırımdan bahsedilmekte ve müşterinin bu gibi şartları kabul ederek sözleşmeyi imzalaması talep edilmektedir. Sözleşme imzalayan kişiler için ise, borcun ödenmemesi halinde sözleşmedeki yaptırımlar uygulanabilmektedir.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

12 + 14 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,471BeğenenlerBeğen
3TakipçilerTakip Et
9,243TakipçilerTakip Et
176TakipçilerTakip Et
1,786TakipçilerTakip Et