Döviz Cazibesini Kaybetti: En Uygun Yatırım Aracı Arsa!

Son dönemlerde hızlı bir yükseliş yakalayarak yatırımcıların ilgisini çeken döviz, artık gündemini kaybetti. Yeni yatırım aracı ise arsa!

Son dönemlerde dövizin düşmeye başlaması ile birlikte yatırımcılar yönünü arsaya çevirdi.

Son dönemlerde hızlı bir yükseliş yakalayarak yatırımcıların ilgisini çeken döviz, artık gündemini kaybetti. Yeni yatırım aracı ise arsa!

Yeşil Vadi Arsa Ofisi Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Orhan, geçtiğimiz günlerde bir açıklamada bulundu. Rafet Orhan açıklamasında, Döviz – Altın – Borsa gibi yatırım araçlarının artık cazibesi kaybettiklerini, arsa ve toprağında şu dönemde en uygun yatırım aracı haline geldiğini açıkladı.

Rafet Orhan yaptığı açıklamalarda aynı zamanda, Kalite ve güvene dayalı olan Yeliş Vadi markasıyla, bu sektöre kazanç misyonu getirdiklerini ve bu sebeple de insanların Yeşil Vadi markasını tercih ettiklerini de belirtti.

Yeşil Vadi Arsa Ofisinin resmi olarak çalışmalarına 1999 yılında başladıklarını da anlatan Rafet Orhan, şuan içerisinde bulunduğumuz dönemde Döviz – Altın – Borsa gibi yatırım araçlarının artık tercih edilmediğini ve bunun yerine insanların yatırım için arsaya yöneldiklerini belirtti. Bununla birlikte zaman içerisinde değişen yatırım enstrümanlarının olduğunu ve bu enstrümanlar için değişen tablo ve atmosferin, insanların farklı sektörlere yönelmesine yol açtığını da anlattı. Daha az paraya sahip olan insanların ise daha çok yatırım için arsaya yöneldiklerini de açıklayan Rafet Orhan, yaşadığımız zaman içerisinde en kazançlı, mantıklı ve tercih edilen yatırım aracının arsa olduğunu yineledi.

Yeşil Vadi Arsa Ofisi Yönetim Kurulu Başkanı olan Rafet Orhan, Kırklareli, Edirne, Tekirdağ, Çorlu, Yeni Çiftlik Çerkezköy, Muratlı, Saray, Kapaklı, Büyük Yoncalı, Misinli ve Marmaracık gibi yerlerde, arazi, arsa ve gayrimenkul sektöründe faaliyet gösterdiklerini ve bununla birlikte 15 binden fazla aileyi gayrimenkul sahibi yaptıklarını da anlattı. Orhan konuşmalarına, bugünde, geçmişte olduğu gibi en çok kazananların arsa, arazi ve gayrimenkul sahipleri olduğunu ve olmaya devam edeceğini açıklayarak son verdi.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.