Ağaoğlu My Newwork Projesi

Ataşehir'de Ağaoğlu İnşaat tarafından My Newwork Projesi 2017 Mart ayında hayata geçiyor.

Ağaoğlu My Newwork Projesi

İstanbul’un Ataşehir semtinde Ağaoğlu İnşaat tarafından hayata geçecek olan My Newwork Projesi yüzde 20’si peşin olmak koşulu ile 120 ay vadeye kadar uzanan ve yüzde 0,70 faiz oranı ile satışa sunuluyor.

My Newwork metrekaresi 6 bin 40 dolar ile satışa sunulup en düşük ofis fiyatı 640 bin 240 dolar ve en yüksek ofis fiyatı 1 milyon 38 bin 880 dolar değerindedir. Söz konusu proje Fenerbahçe Ülker Sports Arena ile Ağaoğlu My Prestige‘ye komşu olarak yapılmıştır. Teslim tarihi 2017 yılı Mart ayı olarak belirlenen My Newwork Projesi’nin arsa alanı 10 bin metrekaredir. 200 adet konut bulunan projenin şuana kadar yüzde 55 oranındaki payı satılmış durumda.

My Newwork Projesi’ndeki MyClub Alternatifi!

My Newwork Projesi’nde vatandaşların bedenleri ve zihinlerini rahatlatmaları için MyClub yani diğer bir deyimle Avrupa’nın en büyük spor ve yaşam merkezi kurulacaktır. MyClub’ta açık ve kapalı Yüzme Havuzları, squash, spining, badminton, fitness ve benzeri bir çok alternatif sunulmaktadır.

My Newwork Pek Çok Yere Çok Yakın!

My Newwork Projesi İstanbul Uluslararası Finans Merkezi, My Towerland, Andromeda Gold, Şifa Hastanesi, Acıbadem Hastanesi, Palladium, Mimar Sinan Camii’sine çok yakın konumda bulunmak ile birlikte Carrefoursa, Anadolu Sağlık Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi, Ağaoğlu Şirketler Grubu Genel Merkezi, Migros, Ağaoğlu My World, Memorial Hastanesi, Botanik Bahçe ve Ülker Sports Arena’ya da çok yakın konumludur.

My Newwork Projesinde Yok Yok!

My Newwork Projesi vatandaşlar için deneyimli operatörler ile yurtiçin ve yurtdışı iletişimleri için 7 gün 24 saat sorunsuz hizmet sunuyor. Operatörler için sekreterya çalışanları onlara ulaşmak isteyen vatandaşlar için 24 saat eksiksiz hizmet veriyor. Vatandaşların etkinlik rezervasyonları, kuru temizleme, fatura ödeme ve catering gibi ihtiyaçlarını karşılamak kolaylıklar sağlayan My Newwork Projesi MyClub hizmetleriyle de çeşitli olanaklar sağlıyor.

  • My Newwork Projesi’ndeki Hasan Rahvanlı Yorumu

Gerçek hayattan ilham alarak modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda nokta tespitler yapan uluslararası deneyime sahip işinin ehli uzman kadrosu ile modern tasarım projelerinin ilk adımını oluşturduklarını söyleyen Ağaoğlu İnşaat Firmasının CEO’su Hasan Rahvanlı yaşama ve zamana yaklaşan her hamle, kazancı devamlı olarak yükselen başarılı, akıllı yatırımları ortaya çıkartmak olduğunu söyledi. Türkiye’nin ve Dünyanın en önemli projelerinden biri olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Projesi’nin bulunacağı My Newwork’ü Ağaoğlu Holding yılların birikimi ve tecrübesi ile bir yatırım fırsatı olarak sunduklarını belirtti. Ayrıca My Newwork Projesi’nin modern zamanların Kapalı Çarşı’sı olmaya aday olduğunu söyleyen Hasan Rahvanlı, My Newwork’ün yatırımcısı olmak bugün de yarın da büyük ayrıcalık olduğunu söyledi.

  • My Newwork Projesi’ndeki Aydın Vural Gökçek Yorumu

My Newwork Projesindeki özgünlüğün, modernizm ve tasarımın ince bir süzgeçten geçtiğini söyleyen İnce Yapı Direktörü Aydın Vural Gökçek projede görünenin sadece mimari olarak estetik bir iş yeri olmadığını, finans merkezlerinin de merkezinde bir yatırımı olduğunu ifade etti.

  • My Newwork Projesi’ndeki Ömer Çamoğlu Yorumu

Projenin tasarımında farklı kotlardan sağlanan yol taşıt ve yaya yaklaşımının yapının her noktasının yoğun kullanımının kullanıcısına bağlı olarak kullanabilmek olanağı olduğunu söyleyen Yüksek Mimar Ömer Çamoğlu dinlenme, seyir terası, yeme-içme alanları, ofis lobby girişinin de bulunduğunu açık-kapalı alanların küçük ölçekte şehir meydanı olarak tasarımıyla yoğun kullanılan spor kompleksi kullanıcılarına ve bölgeye  çok amaçlı meydan olarak kazandırılmasının hedeflendiğini söyledi.

  • My Newwork Projesi’ndeki Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun Yorumu

Sürekli olarak büyüyen ve gelişen mimari çözüm süreçlerinin beraberinde pek çok kavramı da mimarinin temel yapı taşı haline getirdiğini söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, üzerinde özenle çalışılmış, detaylarda saklanan ve farklılaşmayı amaç edinen işlevsel tasarımlar yaratmanın ortaya çıkan projeyi benzersiz kıldığını belirtti. Ağaoğlu, Bunun bilinci ile tasarımdan inşaata kadar projenin tüm dinamiklerini takip ederek güven ve iş birliği içinde büyüyen eserler yaratmayı hedeflediklerini ifade etti. Her şeyden önce yeni, farklı ve teknolojik olarak benzerlerini altüst eden tasarımları hayata geçirmenin peşinde olduklarını söyleyen Ağaoğlu, çevreye duyarlı ve tasarımsal olarak sürdürebilirlik ilkelerini projeye dahil etmenin, yaşam alanlarına değer katmanın en önemli prensiplerinden biri olduğunu düşündüğünü belirtti.

My Newwork’ün kattığı değerle vatandaşların iş prestijlerini yükselteceklerini inandığını söyleyen Ağaoğlu, arkasında durduğu her projeyi en iyi hale getirmek ve gelecekteki imkanları bugün görünür kılmak için çabaladığını belirtti.

Konut sahibi olmak ve konut kredilerinden faydalanmak için internet sitemizdeki güncel krediler kategorimize bakabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.