Emlak 42. Cadde Konya Projesi Açık Arttırmayla Satılacak

42. Cadde Konya Projesi Açık Arttırmayla Satılacak

42 Cadde Konya Projesi için geri sayım başladı. Projede hem dükkan hem mağazalar yer alıyor. İşte proje hakkında tüm merak edilenle

42. Cadde Konya Projesi için geri sayım başladı. Projede hem dükkan hem mağazalar yer alıyor. İşte proje hakkında tüm merak edilenle

42. Cadde Konya Projesi Ticari Üniteleri Satışa Çıkıyor

Konya’da hayata geçirilen 42. Cadde Konya Projesi birimleri satış için artık hazır. Emlak Konut GYO güvencesi ile satışa çıkacak birimler açık arttırma yöntemiyle yeni sahiplerini bulacak. Konya Meram’da inşa edilen dükkan ve mağazaların satış surecine dahil olmak için son gün 12 Mayıs olarak açıklandı. Başvurular saat 17.00’a kadar kabul edilecek.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı iştiraki olan Emlak Konut güvencesiyle satışa çıkacak olan 42. Cadde Konya Projesi ihale ile kapılarını sahiplerine açacak.

Yapım aşamasında olan projede yer lan dükkanlar ve mağazalar fırsat denecek fiyatlardan satılacak. Açık arttırma yöntemiyle yapılacak satışlara ilginin yüksek olması beklenirken, gerek iş yeri açmak isteyenler gerek ticari yatırım yapmak isteyenler 42. Cadde Konya Projesi için kıyasıya bir yarışa girecek.

İhaleye Katılmak İçin Nasıl bir Yol İzlenecek?

42. Cadde Konya Projesi başvuru süreci için taliplerin bazı yolları takip etmesi gerekecek. Buna göre 42. Cadde Konya Projesi için Temaşehir Konya satış ofisinden yada Ataşehir’deki Emlak Konut GYO genel müdürlüğü bünyesinden İhale Başvuru Kitapçığının temin edilmesi gerekiyor. İhale Başvuru Kitapçığı satışa çıkan ticari üniteler hakkında tüm detayları içeriyor. Söz konusu projede üretilen dükkan ve mağazaların geçici teminat bedelleri kitapçıkta ifade edilen tutar kadar Emlak Konut GYO Anonim Şirketinin T.C. Vakıfbank T.A.O. bünyesindeki kurum hesabına aktarılacak. Projedeki ticari üniteleri almak isteyenler, geçici teminat bedelini gösteren dekontla birlikte kitapçığı temin ettikleri müdürlükten ihaleye katılım belgesi edinecekleri. Söz konusu belgeyi alan istekliler açıklanan gün ve saatte ihaleye katılmaya hak kazanacaklar.

Proje ihalesi Konya Meram’da bulunan Temaşehir Konya satış ofisi salonunda yapılacak. İhale 14 Mayıs 2017’de saat 10’d başlayacak.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Çiğdem Yeniayhttps://gayrimenkuleks.com
Çiğdem Yeniay - Ekonomi ve Gündem kategorileri haber editörü

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

twelve − two =

5,259BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
231TakipçilerTakip Et
1,536TakipçilerTakip Et