TOKİ, Bu Aya Özel 524 TL Taksitli Ev Fırsatı Sunuyor!

Toplu Konut İdaresi, dar ve orta gelirli ailelere kendi evlerinde yaşama fırsatı tanımaya devam ediyor.

Toplu Konut İdaresi, dar ve orta gelirli ailelere kendi evlerinde yaşama fırsatı tanımaya devam ediyor. Bugünden itibaren toplamda 238 adet konutunu alıcılarına sunan Toplu Konut İdaresi (TOKİ), aylık olarak ödenecek olan en uygun taksit miktarını 524 TL olarak belirledi.

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmak üzere çalışmalarına devam eden TOKİ, toplamda 238 adet konutu satışa çıkardı. Bugünden itibaren başvuru süreci başlayan bu konutlar için, en uygun taksit bedeli 524 TL olarak belirlendi.

İşte bugün satışa çıkan konutlardan bazıları…

Erzincan Geçit

TOKİ’nin Erzincan Geçit Projesi’ndeki bir adet üç oda bir salon konut için bugün başvurular başladı. Konutun fiyatı 169 bin 719 TL olarak belirlenirken, peşinat bedelinin ise 25 bin 457 TL olduğu ifade edildi.

Kahramanmaraş Türkoğlu

Kahramanmaraş Türkoğlu TOKİ Projesi’ndeki 8 adet konut, bugün alıcılarına sunuldu. Başvuruları Halkbank ya da Ziraat Bankası üzerinden alınırken, konutlar için ödenmesi gereken peşinat bedeli 15 bin TL olarak belirlendi.

Tunceli Hozat

Tunceli Hozat’ta hayata geçirilen projeden 2 adet konut yine bugün itibari ile satışa çıkarıldı. Konutlar için ödenmesi gereken en uygun taksit tutarı 524,45 TL olurken, konut fiyatları ise 117 bin 993 TL oldu.

Sivas Gemerek

TOKİ Sivas Gemerek Projesi dahilindeki bir adet konut da bugün satışa çıktı. Üç oda bir salon olarak inşa edilen konutun fiyatı 138 bin 190 TL olurken, peşinat bedeli ise 13 bin 819 oldu.

Öte yandan bu konutların yanında bugün satışa sunulan diğer konutlar ise; Kahramanmaraş Türkoğlu alt gelir grubu projesinden 8 konut, Pazarcık orta gelir grubu projesinden 30 konut, alt gelir grubu projesinden 89 konut ve Çankırı Merkez projesinden ise 99 konut oldu.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here