GayrimenkulEks

Sarp Group’tan Yeni Proje: Sarphan Finans Park!

Sarp Group tarafından hayata geçirilen Sarphan Finans Park Projesi,  ofis, park, rezidans, otel ve dükkanları ile beraber muhteşem bir mimariyle Ümraniye’de yükseliyor.

Sarp Group’tan Yeni Proje: Sarphan Finans Park!

Sarp Group tarafından hayata geçirilen Sarphan Finans Park Projesi,  ofis, park, rezidans, otel ve dükkanları ile beraber muhteşem bir mimariyle Ümraniye’de yükseliyor.

Yeşili ve sosyal alanları modern bir mimari ile bir araya getiren ve her türlü ihtiyacı tam anlamıyla karşılayabilecek nitelikte bir iş ve yaşam merkezi olan Sarphan Finans Park, Gücün Yeni Merkezi sloganıyla hayat geçiriliyor.

Sarphan Finans Park 54 Kattan Oluşacak!

Gökyüzüne doğru yükselen 54 katlı bir rezidansın yer aldığı projede, her ihtiyaç düşünülen ve ince bir tasarıma sahip olan 516 adet daire yer alıyor. Bahsi geçen bu daireler 3 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 1 oda 1 salon ve stüdyo tipleriyle ayrıcalıklarıyla beraber konforlu, modern ve prestijli bir yaşam imkanı sağlıyor.

Sarphan Finans Park Ofis ise, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Merkez Bankası, Halkbank ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ve Sermaye Piyasası’nın merkezilerinin Ataşehir’e taşınmasıyla beraber ekonominin kalbi olmaya hazırlanıyor. 13 katlı olacak inşa edilen Sarphan Finans Park Ofis, hem şık, hem modern, hem de işlevsel tasarım sayesinde yatırımlarınızı katlayacak. Bu proje ile ofislerde uygulanan ses yalıtımı sayesinde dikkat dağınıklığı yaşamadan çalışma imkanı elde erken, her ofisin kendine özel depolama alanı sayesinde de tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilme olanağı sağlanıyor.

Konut projeleri kapsamında karma proje olarak hayata geçirilen Sarphan Finans Park Projesi’nde, ayrıcalıklı bir yaşam sizi bekliyor. Sahip olduğu son teknoloji donatıları sayesinde kaliteli bir yaşam sunan bu proje, oldukça merkezi lokasyona sahip olması ile de avantaj sağlıyor.

Benzer Haber:  Tual Adalar Konut Projesi
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Engelliler için 2018 TOKİ Konya Konutları!
Dar Gelirliler için 330 TL’den Başlayan Taksitle 2018 TOKİ Şanlıurfa Konutları!
TESK, Benzin ve Mazot Vergilerine İndirim İstiyor!
Global Gayrimenkul, 2400 TL Maaşlı ve Yüzde 10 Primli Gayrimenkul Danışmanı Alımları Yapacak!
Müteahhitlerin İş Bitirme Belgesi İsyanı!
Pek Çok Farklı Rekor İle Dünya Üzerinde Tek Olacak!
Başbakan Yıldırımdan O Dev Projeye Ziyaret!
Kira Stopajlarına İndirim!
Halkbank’tan 180 Ay Vadeli 100.000 TL Konut Kredisi İmkânı!
Kentsel Dönüşüm Atıklarında Kansorejen Madde Tespiti
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ