Sarp Group’tan Yeni Proje: Sarphan Finans Park!

Sarp Group tarafından hayata geçirilen Sarphan Finans Park Projesi,  ofis, park, rezidans, otel ve dükkanları ile beraber muhteşem bir mimariyle Ümraniye’de yükseliyor.

Yeşili ve sosyal alanları modern bir mimari ile bir araya getiren ve her türlü ihtiyacı tam anlamıyla karşılayabilecek nitelikte bir iş ve yaşam merkezi olan Sarphan Finans Park, Gücün Yeni Merkezi sloganıyla hayat geçiriliyor.

Sarphan Finans Park 54 Kattan Oluşacak!

Gökyüzüne doğru yükselen 54 katlı bir rezidansın yer aldığı projede, her ihtiyaç düşünülen ve ince bir tasarıma sahip olan 516 adet daire yer alıyor. Bahsi geçen bu daireler 3 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 1 oda 1 salon ve stüdyo tipleriyle ayrıcalıklarıyla beraber konforlu, modern ve prestijli bir yaşam imkanı sağlıyor.

Sarphan Finans Park Ofis ise, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Merkez Bankası, Halkbank ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ve Sermaye Piyasası’nın merkezilerinin Ataşehir’e taşınmasıyla beraber ekonominin kalbi olmaya hazırlanıyor. 13 katlı olacak inşa edilen Sarphan Finans Park Ofis, hem şık, hem modern, hem de işlevsel tasarım sayesinde yatırımlarınızı katlayacak. Bu proje ile ofislerde uygulanan ses yalıtımı sayesinde dikkat dağınıklığı yaşamadan çalışma imkanı elde erken, her ofisin kendine özel depolama alanı sayesinde de tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilme olanağı sağlanıyor.

Konut projeleri kapsamında karma proje olarak hayata geçirilen Sarphan Finans Park Projesi’nde, ayrıcalıklı bir yaşam sizi bekliyor. Sahip olduğu son teknoloji donatıları sayesinde kaliteli bir yaşam sunan bu proje, oldukça merkezi lokasyona sahip olması ile de avantaj sağlıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

twenty + 2 =