Sinpaş İstanbul Sarayları

İstanbul Sarayları konut projeleri, Sinpaş GYO tarafından Küçükçekmece Halkalı’da hayata geçirilmiş olan bir projedir.

Bosphoros City’nin hemen yanı başında yer alan İstanbul Sarayları Projesi, Kuzguncuk, Paşalimanı, Sultantepe ve Fethipaşa Koruları, Yıldız, Çırağan ve Dolmabahçe Sarayları’nın yeniden yorumlandırılmasıyla hayata geçirildi.

119 bin 500 metrekarelik bir arazi üzerine inşa edilmiş olan İstanbul Sarayları Projesi, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan Küçükçekmece – Halkalı bölgesinde yükselen bu projedir. Bu projede stüdyo daire, 1 oda bir salon, 2 oda bir salon ve 3 oda bir salon daire tipinde tasarlanmış olan toplam bin 200 adet konut yer alıyor. Dairelerin metrekareleri ise 51 ile 426 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

İstanbul Sarayları Konut Projeleri Genel Özellikleri

İstanbul’un Saraylarından, Kasrlarında ve Korularından esinlenerek hazırlanmış olan bu proje, özel bir peyzaj anlayışı ve modern mimari tasarımıyla hayata geçirildi. İstanbul saraylarının vazgeçilmez simgesi haline gelen çınar, fıstık çamı, erguvan ve servi ağaçlarını bu projede de görebilmeniz mümkün. Yine Boğaziçi’nin en nadide çiçeklerini de İstanbul Sarayları Projesinde görebilirsiniz. Ayrıca bu projenin mimari tasarımı sayesinde, minyatürlerden esinlenerek yapılmış olan setli bahçelerle kent hayatından doğaya doğru bir yolculuğa çıkabilir, Boğaz manzarası eşlinde geçmiş olduğunuz korulardan İstanbul Sarayları’nda çınarlı, servili iskele çıkmazlarına uğrayabilirsiniz.

Sinpaş GYO imzasına sahip olan bu muhteşem İstanbul Sarayları Konut Projesi,  sizlere doğanın, suyun ve mimari tasarımın eşsiz buluşması ile saraylardaki sıra dışı ve lüks yaşamı en modern halini sunuyor. Üstelik böyle ihtişamlı bir projede sadece 209 bin Türk Lirası ile 1 milyon 400 Türk Lirası arasında bir bedel ödeyerek konut sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca proje, içerisinde yer alan açık ve kapalı yüzme havuzları, toplantı salonları, Türk Hamamı, SPA, sauna, restoran ve cafeler, sosyal tesisler, park ve bahçeler, çocuklar için oyun alanları, kuru temizleme, kuaför, vale hizmetleri, bakkal ve market hizmetleri, squash ve tenis kortu, yürüyüş parkuru, masa tenisi, basketbol sahası gibi birçok genel ve sosyal imkân sayesinde en gözde projelerden biri olma özelliğine sahiptir.

Tüm bunların yanı sıra ayrıca İstanbul Sarayları Projesinin 200 metre uzağında bölgenin en büyük hastanesi, 3 kilometre uzağında Deposito Alışveriş Merkezi ve 5 kilometrelik bir mesafesinde ise Prestije Mall Alışveriş Merkezi yer alıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.