Venüs Panorama Konut Projesi

Pırlanta Erciyes İnşaat’ın imzası ile inşa edilen Venüs Panorama Projesi, Adana’nın Çukurova ilçesinde hayata geçiriliyor.

Yaklaşık olarak 7 bin metrekarelik bir arsa üzerinde hayat bulan Venüs Panorama Konut Projesi 124 adet konuttan meydana geliyor.

Venüs Panorama Konut Projesi Genel Özellikleri

Konut projeleri kapsamında hayata geçirilen bu projede konut sahibi olmak isteyenlere 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire alternatifleri sunuluyor. Üstelik 1 oda 1 salon olan daireler 95 metrekare, 2 oda 1 salon olan daireler 145 ile 175 metrekare arasında,3 oda 1 salon olan daireler 185 metrekare ve 4 oda 1 salon ise 220 metrekare olacak şekilde dizayn ediliyor.

Adana Çukurova’da iki ayrı rezidans olarak yükselen Venüs Panorama Projesi, konut sahiplerine yemyeşil bir yaşam alanı sunuyor. Sahip olduğu peyzaj mimarisi ile de göz alıcı bir tasarıma sahip olan bu projede birçok sosyal donatıya da yer veriliyor.

Açık yüzme havuzu, sosyal tesis, oyun parkı, sauna, restoran ve cafe, pilates salonu, toplantı salonu, yürüyüş parkuru, sauna, fitness salonu ve tenis kortu gibi konut sahiplerine sosyal aktivite imkânı sağlanan bu projede 24 saat güvenlik, güvenlikli giriş – çıkış, çelik kapı, görüntülü interkom sistemleri, konur güvenliği, kapalı devre video sistemleri, yangın ve duman dedektörü gibi birçok güvenlik istemlerine de yer veriliyor. Böylelikle projedeki konut sahiplerine huzur ve güven dolu bir yaşam alanı imkânı sağlanıyor.

Proje, konum bakımından ise Adana’nın Çukurova ilçesi Belediye Evler Mahallesi’nde yer alıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.