Tual Bahçekent Konut Projesi

Emlak Konut GYO ve TOKİ güvencesi ile Dağ Mühendislik uzmanlığını bir araya getiren yepyeni bir kent hayata geçiriliyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nın yepyeni yüzü olan Bahçekent’te hayata geçirilen bu kent, 190 dönümlük bir arazi üzerinde kuruluyor. Bin 617 adet konuta, 122 adet rezidansdan meydana gelen Tual Bahçekent Projesi’nde ticari ünitelere, sosyal tesislere, sağlık, eğitim, kültür ve ibadet varlıklarına da yer veriliyor.

Geleceğin şehircilik anlayışını ortaya koyan Tual Bahçekent Projesi, projeden konut sahibi olacaklara sürekli olarak yaşam zenginliği sunuyor. Ataşehir, Bahçeşehir ve Kayaşehir gibi mega kent olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Tual Bahçekent, sahip olduğu geniş ve ferah yerleşimi ve yemyeşil doğasıyla İstanbul’un geleceğinde oldukça özel bir yere sahip oluyor.

Konut Projesi Genel Özellikleri

İstanbul’un kuzeyinde yer alan bu projedeki daireler, 1+1’den 4+1’e kadar farklı seçenekleri ile alıcılarına sunuluyor. Bahsi geçen dairelerin büyüklükleri ise 76 metrekare ile 196 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

160 bin metrekarelik Hayat Parkı’na manzarası olan tüm daireler sayesinde de bölgedeki konut projeleri arasında bir hayli dikkat çeken proje, yemyeşil doğayı kent yaşamı ile bir araya getiriyor. Öte yandan çocuklarınızı güvenle ve rahatlıkla emanet edebileceğiniz hem özel hem de devlet okullarına ev sahipliği yapan Tual Bahçekent Projesi, sizler için de fitness merkezi, yürüyüş parkurları, buhar odaları, sauna, özel hastane ve cami gibi alanlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik tasarlanıyor.

Kaliteli, ayrıcalıklı ve prestijli bir yaşam alanı sunan Tual Bahçekent’de daireler sahiplerini bekliyor…

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

19 − 3 =