Tual Adalar Konut Projesi

Emlak Konut GYO ve Dağ Mühendislik tarafından yapılan iş ortaklığı neticesinde yepyeni bir rojeye imza atılıyor. Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesi Yakacık muhitinde yer alan bu proje, Tual Adalar ismiyle hayat buluyor.

48 bin 157 metrekarelik proje alanı üzerinde inşa edilen Tual Adalar Projesi, 3 adet kule, her biri az katlı olmak üzere 3 adet blokta toplam 471 adet konutta yer veriliyor. Muhteşem adalar manzarasına sahip olan bu daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda bir salon alternatifleri ile alıcılarına sunulurken, söz konusu olan bu dairelerin büyüklükleri ise 76 ile 185 metrekare arasında değişiyor. Ayrıca bu projede, her bir dairenin balkonundan panoramik adalar manzarasının keyfini çıkarmak mümkün iken, arka tarafta bol oksijenli Aydos Ormanı ile sağlıklı bir yaşam alanı sunuluyor.

Konut projeleri kapsamında hayata geçirilen Tual Adalar Projesi ile rahat ve konforlu bir yaşamın kapıları aralanırken, sizlere özel tasarlanmış olan depolama alanları ile de hayatınız kolaylaştırılıyor. Ayrıca her bir konut sahibinin aracına özel, içerisinde elektrikli araçlar içinde şarj ünitesi mevcut bulunan otoparkı ile kendinizi özel hissedeceğiniz ayrıcalıklı bir yaşam imkanı tanınıyor.

Konut sahipleri için düşünülmüş olan tüm bu detayların yanı sıra zengin yelpazaye sahip olan sosyal aktivite alanları da bu projede sizleri bekliyor. Öte yandan birçok eğitim kuruluşu, sağlık kurumu ve alışveriş merkezine yakın olması da, Tual Adalar’ı ayrıcalıklı kılıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

five × 3 =