Solemar Adabükü

Solemar Adabükü projesi konut sahibi olmak isteyenler için 35.000 metrekarelik bir alanda gerçekleştiriliyor.

Solemar Adabükü Muğla’nın Bodrum ilçesinde yer alan diğer konut projeleri arasında yerini alıyor. Proje Seba İnşaat ve Hedef İnşaat ortaklığıyla hayata geçiriliyor.

Solemar Adabükü Projesinin Genel Özellikleri

Proje kapsamında 134 konut yer alıyor. Konutların her biri lüks villalar şeklinde inşa ediliyor. Yine her bir konut deniz manzarasına sahip. Ayrıca sitenin kendine ait iskelesi de bulunuyor. Siteye ait tekne ve su sporları imkanı da mevcut. Site içerisinde kafeterya, havuz bar, deniz kenarı bar, mini market, özel hobi odaları yer alıyor.

Villalardan site içine servis hizmeti bulunduğu gibi hava alanından site içine servis hizmeti de sunuluyor. Bahçe ve havuz bakımı için gerekli sistem de düşünülmüş. Her ev için bir araçlık otopark hizmeti ve evleri yaza hazırlama hizmeti de projenin sunduğu imkanlardan. Proje kapsamında inşa edilen site içerisinde kablolu TV ve uydu TV alt yapısı da mevcut.

7/24 Güvenlik Hizmeti

Site içerisinde belirli noktalarda 7 gün 24 saat kayıt yapan güvenlik kameraları bulunuyor. Ayrıca siteye girişler güvenlikli giriş sistemine uygun olarak yapılıyor. Site girişinde sürekli güvenliği kontrol eden özel güvenlik yer alıyor. Siteye ait bir jeneratör de bulunuyor. Bu sayede elektrik kesintisi olması durumunda site jeneratörü devreye giriyor ve hiç bir şekilde güvenlik konusunda aksama olmuyor.

Projeye Ait Sosyal İmkanlar

Proje dahilinde konut sahiplerinin aktivite yapabileceği sosyal tesisler, cafe ve restoranlar bulunuyor. Ayrıca oyun parkı, açık yüzme havuzu, buhar odası ve SPA konut sahiplerinin hizmetine sunuluyor. Spor yapmayı sevenler için site içerisinde yürüyüş parkuru, fitness salonu, golf sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu ve pilates salonu yer alıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

11 + 12 =