Sofa Loca Konut Projesi

Emlak Konut GYO tarafından Ankara’da hayata geçirilen ilk proje olma özelliğine sahip olan Sofa Loca Projesi,  Etimesgut’ta yer alan 18 bin 22 metrekarelik bir proje alanı üzerinde yükseliyor.

Başkent Üniversitesi Kampüsü’nün bitişiğinde, Eskişehir Yolu üzerinde ve Konutkent Kavşağının hemen yan başında hayata geçirilen Sofa Loca Projesi, ailelerin ön planda tutulduğu bir konsept ile akıllı ev donatılarına, zengin peyzaj mimarisine, çevreci donanımına, geniş ve konforlu bir yaşam alanına sahip olan 150 adet lüks konut ile bugünün şartlarında standartların üzerinde bir yaşam imkanı sunuyor.

6 adet blok halinde yükselen projede yer verilen konutların tipleri 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon alternatifleri ile alıcılarına sunulan Sofa Loca Projesi’nde söz konusu olan bu konutların büyüklükleri 182 metrekare ile 286 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Proje alanının yüzde 70’inin yeşil alanlar için ayrıldığı projede, açılıp kapanabilen yüzde havuzu, bitki alanları, fitness merkezi, çocuklara özel tasarlanmış oyun alanı, süs havuzu, sauna, Türk Hamamı, havuz başı kafeteryası, squash salonu, her daireye özel kapalı otopark ve 7 gün 24 saat güvenlik gibi sosyal donatıları ile de ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Konut projeleri kapsamında Emlak Konut GYO’nun ilk projesi olma özeliğine sahip olan bu proje Güven Hastanesi Çayyolu Kampüsü, Özel Gürçağ Anadolu Lisesi ve Sarnıç Park AVM gibi seçkin okul, hastane ve alışveriş merkezine yakın bir konumda yer alıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

eighteen + sixteen =