Silkroad Residence

Pendik ile Kurtköy arasında konumlandırılan Silkroad Residence ile yeni bir hayatın kapılarını aralayabilirsiniz.

Konut projeleri arasında isminden sıkça söz ettirmeyi başarabilmiş olan Silkroad Residence 24 saat özel kameralar ile izlenmektedir. Güvenlik önlemlerinde üst düzey korumaların hedeflendiği Residence içerisinde aynı zamanda tam anlamı ile sosyal hayatı ayaklarınıza kadar getirme olanağı da sunmaktadır.

Silkroad Residence içerisinde çocuklarınız için oyun alanları da mevcuttur. Çocuklarınız oyun oynarken arkadaşlarınız ile çocuk bahçesi içerisinde yer alan oturma gruplarında oturarak sohbet etme imkanına sahip olabilirsiniz. 5 bin 250 metrekare alana sahip olan Residence içerisinde 4 blok bulunmaktadır.

Silkroad Residence’nin Genel Özellikleri

Pendk Kurtköy konut projeleri arasında yer alan Residence içerisinde kafeterya ve toplantı salonları gibi özel sosyal alanları kullanma imkanınız vardır. Çocuklar için özel oyun bahçelerinin bulunduğu site içerisinde aynı zamanda sağlık alanında da önemli yatırımlar yapılmıştır. Site içerisinde fizik tedavi ünitesi yer almaktadır. Bunun yanı sıra site içerisinde aynı zamanda aile danışmanlığı da yer almaktadır.

Site iç donanımı olduğu kadar peyzaj alanı ile de dikkatleri çeken özelliklere sahiptir. Mimari çalışmalara önem verilen sitede aynı zamanda kuru temizleme ve ütü gibi alanlarda da hizmet verilmektedir. Belirli ücret karşılığında sitede yer alan tüm sosyal hizmetlerden yararlanma imkanınız vardır. Site içerisinde aynı zamanda özel korumaya da yer verilmektedir.

Yangın ve duman sensörlerinin yer aldığı sitede aynı zamanda her blokta otomatik yangın söndürme cihazlarına da yer verilerek son derece hızlı ve korumalı güvenlik önlemleri alınmıştır. Site içerisinde aynı zamanda açık ve kapalı olmak üzere yüzme havuzu ve spor yapabilme imkanınızın olduğu fitness salonu da yer almaktadır. Sitenin çocuklar için özel alanlar yaratmış olması özellikle çocuklu ailelerin oturmak isteyeceği konutlar arasında yer almasını sağlamıştır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

four × 3 =