Savoy Ulus

Savoy Ulus konut projeleri , 301 konut 26 blok ve 6,5 kattan oluşan konut projesidir.

Burada yaşamayı tercih etmek isteyen kişiler için konu projesi içerisinde farklı yaşam alanları, etkinlik alanları, bahçe katları, düz daireler ve çatı dubleksi şeklinde çeşitli ihtiyaç ve istekleri karşılayabilecek şekillerde düzenlenmiştir. Farklı istek, ihtiyaç ve gereksinimler için 110 m² ve 350 m² arasında farklılaşan 1, 2, 3, 4 ve 5 odalı değişik alternatif seçenekler sunan bir projedir.

Savoy Ulus konut projeleri  özellikle yere kadar uzanan dış camları, binanın gölgelendirme amaçlı cephe sistemleri, peyzaj imarı, vale hizmeti, concierge hizmeti, ve güvenlik hizmetleri ile orada yaşamayı tercih edecek müşterilerine birbirinden kaliteli ve hayat kolaylaştıracak hizmetler sunuyor. Savoy Ulus çevresindeki sosyal doku ve çerçevesi ile Ulus bölgesinde yaşamak isteyenlere en iyi imkanları sunuyor.

Savoy Ulus Hakkında İçerisinde Hangi Sosyal Tesisler Bulunmaktadır?

Savoy Ulus konut projesi içerisinde; Kapalı ve açık oyun alanları ile birlikte çocuk parkı, Club House açık ve kapalı yüzme havuzları seçenekleri, cafe ve multimedya odası, Fitness ve Cardio salonu sosyal tesisleri ile Savoy Ulus da yaşamayı tercih edecek kişileri karşılıyor.

Savoy Ulus Güvenlik Hizmetleri Nasıldır?

Savoy Ulus konut projesi 24 saat hizmette bulunan güvenlik ağı ile Savoy Ulus konutlarında yaşamak isteyecek kişilere günün 24 saati kesintisiz güvenlik hizmeti vermektedir.

Savoy Ulus Bakım ve Teknik Servisleri

Savoy Ulus konut projeleri kapsamında Savoy Ulus da yaşayacak kişilere; bakım servisleri, basit ev içi tamir için hizmetleri ve teknik servis gibi pek çok ayrıcalık ile bu servislerden yararlanma fırsatı sunmaktadır. Savoy Ulus teknik servisleri ile evde ya da konutta yaşanabilecek herhangi bir problemde sorunsuz bir şekilde çözme fırsatı sunduğundan sorunlarınızı kolayca problemsiz çözebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

11 + five =