Pasha Loft

Ankara’nın en iddialı konut projelerinden olan Pasha Loft, kendine özel tasarım kriterleri bulunan ve kullanıcılarına sunduğu sosyal olanaklar bakımından diğer konut projelerinden ayrılıyor.

Diğer konut projeleri müşterilerine sadece bir ev satarken Pasha Loft ise müşterilerine hayallerindeki evde yaşama imkanı sunuyor.

Pasha Loft Nerede?

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Pasha Loft ulaşım olanakları ile de tercih edilebilir bir konumda yer alıyor. Şehrin tüm ulaşım olanaklarına sahip olan projede toplu taşıma sistemlerine yürüme mesafesinde ulaşım mümkün.

Pasha Loft Proje Özellikleri

1+1 ve 2+1 kat planı şeklinde düzenlenen proje’de toplam 24600 metrekare alan içerisinde 232 adet konut yer almaktadır. 1+1 daireler rezidans konseptinde olup 72 metrekare alana 2+1 daireler ise toplam 1115 metrekare alana sahip bulunmaktadır.

Genel Özellikler

24 saat güvenlikli ve kapalı kamera sistemi ile korunan projede güvenli ve huzurlu bir yaşam sürdürebilmeniz mümkün. Açık ve Kapalı Otopark seçenekleri, geniş yeşil alan ve bahçe, Oyun parkları ve havuz gibi imkanların bulunduğu projede bir de Fin Hamamı bulunmakta.Bunun yanı sıra Basketbol Sahası, Fitness Salonu ve Yürüyüş Parkuru ile de günlük yaşantının stresini atabilmek mümkün.

Teknik Özellikler

Otomatik yangın söndürme sisteminin bulunduğu projede ayrıca 24 saat kapalı devre izlenen güvenlik kamera sistemleri ve acil durum kullanımlarına uygun su depoları bulunmaktadır. Ayrıca Jeneratör, Uydu Alıcı, Kablolu Televizyon Sistemi, Fiberoptik İnternet Altyapısı, Kablosuz İnternet Seçenekleri, Merkezi Sıcak Su ve Paratoner Yıldırım Önleyici Sistemleri bulunmaktadır.

Daire Özellikleri

Dairelerde kullanılan malzemeler 1.sınıf kalite olup ıslak zeminler fayans diğer zeminler de laminant parke kaplıdır. Dairelerde görüntülü diafon sistemi ve Çelik Kapılar kullanılmıştır.Akıllı Ev Sistemleri ile internet bağlantılı tüm cihazların uzaktan kontrolü mümkün kılınmıştır.

Çankaya ya yeni bir soluk getiren Pasha Loft ile siz de ayrıcalıklı bir yaşama hazır mısınız? Benzer konut projeleri arasında en dikkat çekici özelliklere sahip olan Pasha Loft, her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ve uygun fiyatları ile sizleri bekliyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

seventeen − 14 =