Nurol Life

Seyrantepe’de gerçekleştirilen Nurol GYO projesi ile hayallerinizin ötesinde bir eve sahip olabilirsiniz.

Farklı tasarımı ile dikkatleri çeken Nurol Life’den bir daire sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz. 9 bin 525 metrekare alana sahip olan site içerisinde aradığınız tüm özellikleri bulabilirsiniz. Konut projeleri arasında ismi sıklıkla duyulan bir proje olan Nurol Life projesi kapsamında 502 adet Resicence daire yer almaktadır. 2 dükkan ve 50 adet ofis imkanı sunan Nurol Life ile dilerseniz iş yeri ya da ev sahibi olma imkanını bir arada bulabilirsiniz.

Şehrin merkezinde yer alan Nurol Life aynı zamanda Belgrad Ormanı’na yakın olması ile de dikkatleri çekmektedir. 50 katlı olma özelliği taşıması ile bulutları ayağınıza getirme imkanı da sunuyor. Yalnızca daire içerisindeki konforu değil aynı zamanda peyzaj özellikleri ile de dikkatleri çekmektedir. Mimarisi ile baş döndürücü özelliğe sahip olan Nurol Life içerisinde aynı zamanda hayvan bakım evi de yer almaktadır. Özellikle evcil hayvan besleyen kişiler için oldukça ideal bir özelliğe sahip olan Residence hayvan dostlarınızın bakımı ile de yakından ilgilenmektedir.

Keyifli Vakit Geçirmek İçin Yakın Çevrenize Göz Atabilirsiniz

Evde çok sıkıldığınızı düşünüyor ve dışarı çıkma ihtiyacı hissediyorsanız yalnızca yürüme mesafesindeki sosyal alanları ziyaret edebilirsiniz. Nurol Life konut projeleri arasında sinema salonu, kapalı spor salonları,, yüzme havuzlar ve çocuklarınız ile keyifli vakitler geçirebileceğiniz özel oyun alanları yer almaktadır.

Spa ve Sauna merkezleri ile buhar banyosu keyfini yaşayabilir aynı zamanda organik bahçe hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi köprülerine oldukça yakın mesafede olması ile oldukça merkezi bir konumda yer almaktadır. Lüksü ayaklarınıza kadar getiren projede Residence dairelere sahip olmak için iletişim numaralarına ulaşabilir örnek daireleri görme imkanı bulabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.