Nevşehir Emlak Konut Projesi

Emlak Konut GYO ve Cent Yapı ortaklığı ile Nevşehir Emlak Konutları konut projesi hayata geçiyor.

Emlak Konut GYO’nun başarılı pazarlama organizesi ve Cent Yapı’nın imzasıyla Nevşehirlilere yepyeni bir yaşam alanı kazandırılıyor. Nevşehir’in merkezinde hayata geçirilen Nevşehir Emlak Konutları, yaklaşık olarak 30 bin metrekarelik bir proje alanı üzerinde inşa ediliyor.

Toplamda 9 adet blok olacak şekilde hayata geçirilen bu projede 346 adet konuta, 20 adet ofise ve 54 adet dükkana yer veriliyor. Projedeki konutlara A, B ve C tipindeki bloklarda yer verilirken, ofislere ise D tipindeki blokta yer veriliyor. Ayrıca konut tipleri de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanırken, söz konusu konutların büyüklükleri ise 65 ile 210 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Proje alanının yüzde 70’inin yeşil alanlarla çevrili olduğu Nevşehir Emlak Konutları’nda 2 adet çocuk oyun parkına, 4 adet süs havuzuna, kamelyalara, yürüyüş parkurlarına, sosyal tesise, spor ve fitness salonuna, voleybol ve basketbol sahasına, toplu taşımaya, açık ve kaplı otoparka ve mağazalara yer veriliyor.

Dış mimari tasarımıyla dikkat çektiği kadar iç tasarımıyla da dikkat çeken projenin her bir dairesinde ankastre beyaz eşya, laminat parke ve seramik yer kaplaması, daire içi ve dışı asma tavan, LED spot aydınlatmalar ve özel tasarımlı konsept bina girişleri mevcut bulunuyor.

Nevşehir’de yer alan hali hazırda bulunan konut projeleri arasında ön planda tutulan Nevşehir Emlak Konutları Projesi, şehirdeki en prestijli proje olma özelliğine sahiptir. Cent Yapı’nın karlı ve avantajlı fırsatlar sunmuş olduğu bu projedeki daireler alıcılarını bekliyor…

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.