Nev-i Evleri

Nevi evleri, Asil İnşaat desteği ile Çankırı’da kurulmuştur.

Proje çalışmaları ile büyük bir arsa alanına yayılmıştır. 9.776 m2 genişliğinde bir alana inşa edilmiştir. Nevi Evleri, alan üzerinde konut ihtiyacı olarak 28.266 m2 üzerinde yayılmıştır. Büyük bir alana kurulması ile birlikte 165 konut inşası sağlanmıştır.

Çankırı Merkez Asil İnşaat

Nevi evlerinin yapısını oluşturan ve düzenli mimarlığı ile konutların inşası sağlanmıştır. Çankırı merkezdeki konut ihtiyacına göre düzenlenmiş proje çalışmaları ile 165 yerleşim ihtiyacı giderilmiştir. Nevi evleri konut projeleri desteği ile hazırlanmıştır. Konut projeleri işinde uzman olan mimarlar ve inşaat mühendisleri tarafından desteklenmiştir.

Çankırı nüfusu kalabalık olan bir yerleşim alanıdır. Bu yüzden konut ihtiyacı da yetersiz kalmakta. Nevi evleri konut ihtiyacını karşılamak için 165 konutu bu alana inşa etmiştir. Uygun fiyatları ve akıllı konut modelleri ile müşterilerine hizmet vermekte. Siteler halinde sıralanmış binaların plan ve projeleri garanti altına alınmıştır.

Akıllı Ev Projesi İle Nevi Evleri

165 konutun içeriği ve dış yapısına bakıldığında gelişmiş son teknoloji özellikleri ile desteklenmiştir. Olası durumlara karşı evler garantili hale gelmiştir. Ödeme avantajlarında taksitlendirmeler yapılarak müşterilerine imkanlar sağlanmıştır. Konut projeleri yerleşim bölgesindeki nüfusun konut ihtiyacını gidermek ve güvenli bir yapı içerisinde barınmaları için geliştirilmiştir.

Asil İnşaat’ın profesyonel çalışmaları ile dış izolasyon ve iç izolasyonu yeni gelişmiş teknik malzemeler ile hazırlanmıştır. Deprem gibi doğal afetlere karşı destekli olan binaların yapı şekli farklı özelliklerde dizayn edilmiştir. Proje çizimleri ve tasarımları dış izolasyonları farklı mimari çizimler niteliğinde olmuştur. Binaların yapısı ve özelliğine bakıldığında geniş iç yerleşimi dikkat çekmekte. Akıllı ev modelleri ile olası doğal afetlere ve diğer olumsuz durumlara karşı önlemler alınarak hizmet verir hale gelmiştir.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.