Moment İstanbul

İstanbul’un gelişmekte olan nadide yerlerinden birinde AC Yapı bir yaşam merkezi inşa ediyor.

İş merkezlerinden, evlere, çocuk parklarından, gezinti yerlerine kadar her şeyin bulunduğu AC Yapı projesi Kartal’da devam ediyor. Kartal’ın Soğanlık mevkiinde inşa edilen Moment İstanbul rezidansı ve yaşam alanı projesinin sözleşme teslim tarihi Mart 2017 içerisinde çocuklardan yetişkinlere kadar birçok proje bulunacak Moment İstanbul farklı metre karelerdeki ev seçeneklerine sahip.

Moment İstanbul Projesi Ayrıntıları

İstanbul Kartal Soğancık mevkiinde devam eden proje 117.365 metre karelik bir alanda planlandı. Net arsa alanı 10.157 metre kare. Bahçe düzenleme alanı olarak 2.411 metre karelik bir alan ayrıldı. 44 katlı olacak olan proje iki blok şeklinde tasarlandı. Rezidans içinde ofis ve ev seçenekleri var.

Moment İstanbul İçerisinde Nelere Yer Alacak

Moment İstanbul birçok önemli yere yakınlığı ile dikkat çekiyor. Kartal’da yapılan Rezidans projesi Kartal’dan geçen metroya 5 dakikalık bir mesafede. Sabiha Gökçek hava alanına çok yakın iş ve yaşamak için çok uygun bir mevki olan proje içinde yer alanlar Adalet Sarayına 2 dakikada varabiliyor. Kartal’ın göbeğinde olan bir yaşam projesi Moment İstanbul sahile de yürüme mesafesinde.

AC Yapı konut projeleri konusunda deneyimli firmalardan bu proje ile de ev sahibi olmak isteyenlere özel bir yaşam şansı veriyor. Moment İstanbul içerisinde otopark açık ve kapalı olarak iki seçenek var. Spor merkezi, sauna, sosyal yaşam alanları mevcut. Rezidans alanı içersin de havuz hizmeti de verilecek. Rezidans alanı içerisinde güvenlik 24 saat bulunacak. Yapılan Rezidanslar akıllı konut teknolojisi ile hazırlanırken, yangın gibi durumlar için acil durum butonları da var.

Güvenlik kameraları ve kapalı güvenlik devreleri konutların güvenlik ayrıntılarından. Ayrıca yaşam alanı içerisinde restoran, kafe de yerleştirilecek. AC Yapı konut projeleri içinde olan Moment İstanbul’da stüdyo tipi dairelerden 4+1 oda seçeneği olan dairelere kadar farklı seçenekler bulunuyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.