MaaNaa 49 Etiler

İstanbul Etiler’in gelişen semtlerinde yeni bir proje hayata geçiriliyor. İnşaatına başlanan site içerisinde toplam 29 adet konut oluşturulmaktadır.

MaaNaa 49 proje alanı için 5 bin metrekare ayrılan site içerisinde konut sahibi olmak isteyen kişiler için özel fırsatlar sunulmaktadır. Toplam 55 metrekare ve 196 metrekarelik dairelere ev sahipliği yapacak sitede 1+1 başta olmak üzere geniş daire seçenekleri de bulunmaktadır. Mimari yapısı ile dikkatleri çeken site çok katlı olmayıp yüksekten sıkılanlar için oldukça ideal özelliklere sahip. Site güvenliğine önem veren konup projesi 24 saat güvenlik kameraları ile kesintisiz olarak izlenmekte ve güvenliğiniz üst düzey olarak sağlanmaktadır.

MaaNaa 49 Etiler Sitesinin Özellikleri Nelerdir?

İstanbul Beşiktaş semtinde yer alan site Etiler bölgesi içerisinde konumlanmıştır. Konut projeleri arasında dikkat çekici yönü ile adından sıkça söz ettiren site teknik özellikleri ile de dikkat çekmektedir.

Sitenin teknik özellikleri içerisinde klima, doğalgaz gibi yaşam alanlarının olmazsa olmaz özellikleri yer almaktadır. Bunun yanı sıra site içerisinde oluşabilecek elektrik kesintileri göz önüne alınarak jeneratör sistemi de yerleştirilmiştir. Fiber optik internet altyapısı ile kesintisiz internet ağını sizlere sunan sitede bulunan teknik özelliklerden bir diğeri de merkezi sıcak su sistemidir.

İnsanların kendini çok daha mutlu ve rahat hissetmesi için güvenlik önlemleri gerektir. Bu ilke doğrultusunda gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasına özen gösteren site içerisinde bulunan güvenlik önlemleri güvenlikli giriş, konut güvenliği ve güvenlik kameraları ile sağlanmaktadır.

Site sokağında ve aynı zamanda sitenin bulunduğu tüm alanda 24 saat görüntü alan güvenlik kameraları ile güvenliğiniz sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra konut güvenliği için görüntülü interkom sistemi, yaygın ve duman sensörleri de site içerisinde yer alan güvenlik özellikleri sitenin konut projeleri arasındadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.