Lavender Sancaktepe

Sur Yapı imzasıyla hayata geçirilmeye hazırlatenan Lavender Konut Projesi, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Sancaktepe bölgesinde yükseliyor.

14 bloktan oluşan bu Sur Yapı Lavender Sancaktepe Projesi’nde, ana bahçe etrafında 9 konut bloğu yer alırken, projenin giriş cephesinde ise 5 adet konut bloğu yer alıyor.

Sur Yapının konut projeleri kapsamında hayata geçirmeye hazırlandığı Lavender Sancaktepe Projesi, toplamda 535 adet konuttan meydana geliyor. Konutlarda ise, 1 oda bir salon ile 4 oda bir salon arasında değişiklik gösteren daire tipleri mevcut bulunuyor. Projede yer alan birbirinden farklı daire tiplerinin metrekareleri ise 45 metrekare ila 195 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Sur Yapı imzası taşıyan Lavender Sancaktepe Projesi’nde tasarlanan göl blokları, 5 ve 6 katlı olacak şekilde göletin kıyısında yer alıyor. Daha çok 3 oda bir salon ve 4 oda bir salon tarzında dairelerin yer aldığı bu bloklarda ayrıca gölün üzerine doğru uzanmış olan balkon tasarımları da ye alıyor. Bunlardan ayrı, 10 ve 15 katlı olarak tasarlanan bahçe bloklarında ise 2 oda bir salon, 3 oda bir salon ve 4 oda bir salon olarak dizayn edilen daire tipleri mevcut bulunuyor. Ayrıca projede yer alan teras bloklarında da, 1 oda bir salon ile 3 oda bir salon arasında değişen ve cadde mağazalarına komşu olan daireler de sunuluyor.

Banka kredisi ile vade yapılması sağlanan Sur Yapı Lavender Sancaktepe Projesi’nde dairelerin teslimatlarının 2018 yılının Kasım ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor. Ayrıca Sur Yapı bu projede konut sahibi olmak isteyenlere, kişiye özel ödeme imkanları da sağlayabiliyor.

TEM’in hemen yanı başına konumlandırılmış yeni vizyon konut projesi olan Lavender Sancaktepe Projesi, ayrıca Boğaziçi Köprüsüne bağlantı yolları ve yapılmakta olan Üsküdar – Çekmeköy metro hattına, hızlı tren hattına, Kuzey Marmara otoyoluna ve bunların yanına birçok eğitim ve sağlık kurumlarına da yakın bir mesafede yer alıyor. Yapılan bu metro hatları sayesinde de Lavender Sancaktepe’den Taksim’e 45 dakikada, Üsküdar’a 20 dakikada ve Yenikapı’ya ise 30 dakikada ulaşım sağlanıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.