Körfezkent 4 Konut Projesi

Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen Körfezkent markasının dördüncüsü olan Körfezkent 4 Projesi, Kocaeli’nin Körfez mevkisi Yavuz Sultan Selim Mahallesi’nde yer alıyor.

1930 ada 1 parsel ve 1925 ada 2 parselde hayat bulan bu proje, toplamda 4 etapta ve 79 bin 804 metrekarelik bir arsa üzerinde inşa ediliyor.

Körfezkent 1, 2 ve 3 projelerinin hemen yanı başında yükselen 4’üncü proje, 8 ve 10 katlı olmak üzere toplamda 27 adet blok,bin 906 adet konut ve 28 adet ticari birimden meydana geliyor.

Konut projeleri kapsamında hayat bulan Körfezkent 4 Projesi’nde bahsi geçen 1 oda 1 salon olan daireler 87 metrekare, 2 oda 1 salon olan daireler 104 ile 119 metrekare ve 3 oda 1 salon daireler 142 ile 147 metrekare ve 4 oda 1 salon daireler ise 179 metrekare olacak şekilde tasarlanarak alıcılarına sunuluyor.

İlk ve orta öğretim okullarının yanı sıra camisiyle de konut sahiplerinin kent yaşamındaki tüm ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte tasarlanan Körfezkent 4 Projesi, sahip olduğu donanımları ile de konut sahiplerine prestijli bir yaşam vaat ediyor. Yüzde 73’lük yeşil alanı, peyzaj tasarımı, süs havuzları, konutlar için merkezi ısıtma sistemleri, renkli görüntülü interkom sistemleri, uydu sistemleri, kapalı devre çevre güvenlik sistemleri, yenilebilir enerji panelleri, ortak alanlardaki yedek jeneratörler, otomatik bariyerler ve 700 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkı ile konut sahiplerinin hayatı kolaylaştırılıyor.

Bulunduğu konumu sebebiyle de dikkat çeken Körfezkent 4 Projesi, birçok hastane, okul ve alışveriş merkezine yakın bir lokasyonda yer alıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

3 × 3 =