Karden İnşaat Self İstanbul Konut Projesini Hayata Geçiriyor!

Karden İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Self İstanbul Projesi, Bahçeşehir – Basın Ekspress Yolu’nun hemen bitişiğinde yer alıyor. Yaklaşık olarak 132 bin metrekarelik bir inşaat alanı üzerinde yükselen bu proje, 4 adet blok, 609 adet konut ve 60 adet ticari birimden meydana geliyor.

Projede yer verilen dairelerin büyüklükleri 66 metrekare ile 290 metrekare arasında değişiklik gösterirken, alıcılara sunulan daire tipleri ise 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn ediliyor. Üstelik bu projede bu daireler balkonlu 1 oda 1 salon, ebeveyn banyolu 2 oda 1 salon, süit odalı 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon ile çatı katı dubleks ve bahçe katları olarak alıcılarına sunuluyor.

Konut Projesi Özellikleri

Hem Türkiye’de hem de uluslararası platformlarda ödül alan Mimari Tasarım Ekibi tarafından tasarlan Self İstanbul Projesi’nde, en ince ayrıntısına kadar üşünülen daire planları, proje alanını yüzde 85’ini kapsayan modern peyzaj mimarisi, yürüyüş parkurları, dinlenme alanları, her daireye özel depolama alanları ve kapalı otopark, çocuklar için hem kapalı, hem de açık alanlarda özenle tasarlanmış oyun alanları ve daha pek çok sosyal aktivite imkanı tanıyan donatıya yer veriliyor.

Her daireden muhteşem doğa manzarası seyredebilmek imkanı elde edilen Self İstanbul Projesi, konut projeleri kapsamında hayata geçirilen diğer projeler arasından bir adı öne çıkıyor. Göz zevkinize göre tasarlanmış süs havuzları, doğanın ortasında bol oksijen alabileceğiniz kamelyalara yer verilen bu projenin, 2019 yılının Eylül ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

12 + twenty =