Karat 34 Konut Projesi

Hem TOKİ, hem de Emlak Konut GYO’nun güvencesi ile Doğa Şehircilik ve Baş Yapı tarafından yepyeni bir proje hayata geçiriliyor.

Karat 34 adı verilen bu proje, İstanbul Avrupa Yakası’nın Bahçelievler ilçesi Yenibosna mevkisinde yükseliyor.

3 adet rezidans ve 3 adet ofis olmak üzere toplamda 6 adet bloktan meydana gelen Karat 34 Projesi’nde, 470 adet konuta, 123 adet ofise ve 28 adet ticari birime yer veriliyor. Bahsi geçen 470 adet konut, stüdyo, 1+1 dubleks, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks şeklindeki alternatifleri ile alıcılarına sunulurken, büyüklükleri ise 28,5 metrekare ile 267 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Her bloğun kendine özel asansör ve merdivenli girişleri ve lobi alanları bulunuyor. Ayrıca tüm ticari birim, ofis ve konutlar için de yeteri kadar otopark alanı inşa ediliyor.

Dış mimarisinin yanı sıra sosyal donatıları ile de bölgedeki diğer konut projeleri arasından ön plana çıkan Karat 34 Projesi’nde, sosyal tesis, konferans salonu, seminer odaları, hamam, masaj, sauna, 320 metrekarelik bir yüzme havuzu, buhar odaları, fitness salonu ve kişiye özel antrenman salonları gibi birçok sosyal aktivite imkanı da sağlanıyor.

Tüm bunların yanı sıra Karat 34’ün etrafında birçok sağlık kurumu, metro – metrobüs, alışveriş merkezleri, uluslararası kongre merkezi, ticaret merkezleri, fuar alanı ve havaalanı bulunuyor. Ayrıca Avrupa Yakası’nın yeni bir Levent aksı olmaya aday bir konumda hayat bulan bu proje, E – 5 yolunu TEM’e bağlayan Basın Ekspress yolu üzerinde hayat buluyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.