Evora İstanbul

Projeye ait görsel fotoğraflar

35 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren Teknik Yapı yeni projesi Evora İstanbul ile ev sahibi olmak isteyenlere hayallerindeki hizmeti sunuyor.

Konut projeleri alanında daha önce hayata geçirdiği projelerle lüks hizmetler sunan Teknik Yapı son projesi Evora İstanbul’u 300.000 metrekarelik bir alanda konumlandırıyor. %80’den fazla yeşil alan bulunan projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 büyüklüğünde daireler mevcut. Proje 4.969 adet konut ve 34 adet alışveriş biriminden oluşuyor.

Projenin Özellikleri

Konut projeleri arasında yerini alan Evora İstanbul projesinde konut sahipleri için pek çok imkan sunuluyor. Proje kapsamında tam donanımlı bir spor merkezi, kreş, PTT, bankalar ve bir hipermarket yer alıyor. Ayrıca shuttle hizmeti ile bir yerden başka bir yere seyahat kolaylığı sağlanıyor. Pek çok farklı bölgede özel açık havuzlar, futbol, voleybol ve basketbol sahaları, oyun parkları, kır kahvesi ve şarj istasyonu bulunuyor. Bunun yanında proje kapsamında 7500 araç kapasitesine sahip otopark hizmeti de mevcut.

Evora İstanbul Projesinin Konumu

Proje İstanbul Tuzla’da, Pendik Marina ve Tuzla Tersaneleri’ne yakın bir alanda inşa ediliyor. Proje denize ve E-5 kara yoluna da çok yakın. Proje kolay ulaşım imkanı ile de konut sahiplerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Marmaray ile şehir merkezine ulaşım sağlanabiliyor. Ayrıca projenin konumu Sabiha Gökçen Havalimanı’na 7 dakikalık bir mesafede. Pendik üzerinden vapur ve deniz otobüsü ile Bursa, Yalova ve Balıkesir’e kısa sürede ulaşmak da mümkün.

Evora İstanbul Güvenlik Hizmeti

Proje kapsamında yer alan konutlarda çelik kapı kullanılıyor. Yangın ve duman dedektörü ile otomatik yangın söndürme sistemi sayesinde oluşabilecek tehlikelere karşı önlem alınıyor. Çeşitli bölgelerde her saniye kayıt yapan güvenlik kameraları da mevcut. Ayrıca 24 saat güvenlik hizmeti sunularak güvenli giriş çıkışlar sağlanıyor.

Toplamda 5 bine yakın konut inşası gerçekleştirilecek olan Evora İstanbul, 5 farklı konut tipi ile birlikte 300 bin metrekarelik alana inşa ediliyor. Evora İstanbul’dan daire sahibi olmak için 100 ay vadeli, sıfır faizli konut kredisinden faydalanabilirsiniz.

Türkiye genelinde gayrimenkul yatırımı yapmak, daire sahibi olmak için internet sitemizde yer alan projeler kategorisini ziyaret ederek güncel konut projeleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

13 + 5 =